Сади Семіраміди третього тисячоліття

0
11939

Одна з найбільших у світі теплиць на даху запрацювала в канадському місті Монреаль. Її площа становить близько 15000 квадратних метрів, а виробничі потужності – близько 12 тон овочів на тиждень. Про це йдеться у звіті компанії Lufa Farms, яка її збудувала. До речі це вже четверта теплиця на даху в Монреалі, яка є власністю Lufa Farms.

під час відкриття найбільшої у світі теплиці на даху, яка знаходиться у районі Сен-Лоран (м. Монреаль)

Зазначається, що новозведена теплиця розташована на даху велетенського логістичного центру, що допомагає економити на опаленні під час досить суворих зим в провінції Квебек. Не тільки тому, що підлога теплиці є теплою, але і за рахунок того, що до споруди постачається тепле повітря з логістичного центру. Нова теплиця повністю автоматизована, вона має унікальну систему водопостачання, яка збирає та повторно використовує дощову воду, що призводить до економії ресурсу у 90% у порівнянні з традиційною теплицею.

в теплицях Lufa Farms вирощують 10 сортів томатів

У  Lufa Farms поінформували, що завдяки введенню в експлуатацію цієї теплиці площі вирощування овочевих культур для задоволення потреб міського населення збільшилися вдвічі. Тепер угіддя захищеного грунту компанії у чотирьох теплицях на дахах становлять близько 28000 квадратних метрів. Також повідомляється, що значні капіталовкладення у справу є виправданими, адже попит на тепличну продукцію міських ферм зростає і пандемія коронавірусу лише сприяла цьому зростанню. Тому в Lufa Farms налагодили доставку замовлень свіжої городини через сайт. Нині компанія щотижня забезпечує свіжою городиною щонайменше 20 000 сімей, кошики призначені для кожної з них продають за базовою ціною у 30 канадських доларів.

в теплицях Lufa Farms вирощують 3 сорти томатів

Наразі в теплицях Lufa Farms, які зовні нагадують Сади Семіраміди, що також містилися на дахах, цілий рік вирощують близько 100 сортів овочів та трав, включаючи томати, баклажани, салат, огірки, кабачки, пак-чой, селеру тощо. Рослини вирощуються гідропонним методом на кокосовому субстраті, їм подаються поживні речовини у рідкій формі. Джмелі запилюють рослини, замість інсектицидів використовуються ентомофаги для контролю шкідників.

теплиця готова до використання, червень 2020

У  Lufa Farms наголошують, що зараз у багатьох країнах світу з розвиненою економікою триває активне будівництво теплиць на дахах міського простору, і компанія не стоятиме осторонь цього процесу. Свої виробничі потужності у  Lufa Farms планують нарощувати, плюс надаватимуть послуги з будівництва теплиць.

облаштування триває, травень 2020

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here