Bejo Zaden та Corteva Agriscience уклали угоду про співпрацю

0
111147

Голландський виробник насіння овочів, компанія Bejo Zaden уклала ліцензійну угоду з сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience та Інститутом Броуда (США) про отримання доступу до системи CRISPR-Cas9 для редагування геному у насінні овочів. Спочатку у Bejo Zaden користуватимуться цією системою у дослідницьких програмах, а у майбутньому і для підготовки комерційних рішень. 

– Технології редагування генів, такі як CRISPR-Cas9, дозволяють пришвидшити програми розведення овочів у Bejo Zaden. Вони покращують наше розуміння генетики та надають інструменти для розробки таких рис рослин, як стійкість до абіотичного стресу та хвороб. Це допомагає фермерам вирощувати сільськогосподарські культури більш стабільно та задовольняти зростаючий попит на здорові овочі у всьому світі, сказав Берт Шрайвер, директор з досліджень та розробок компанії Bejo.

Тепер Bejo Zaden має доступ до багатьох інструментів редагування геномів, які зміцнюють здатність компанії виробляти більш ефективні сорти овочів та сприяють вирішенню глобальних проблем харчування та стійкості. Завдяки підписаній угоді компанія може впровадити технологію CRISPR-Cas9 у широкому асортименті насіння овочів, включаючи капусту, цибулю, моркву та інші, йдеться у повідомленнях.

– CRISPR-Cas9 є технологією, що має великий потенціал, щоб зробити сільськогосподарські культури більш цінними з поживної точки зору, більш стійкими та більш урожайними. Ми пишаємося тим, що змогли дозволити Bejo відкрити нові способи використання цього потужного овочевого інструменту, – зазначає технічний директор Corteva Agriscience Сем Ітінгтон. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here