Сам собі фермер. Долучайтеся!

0
112444

В рамках продовження розпочатого проекту «Сам собі фермер» ми плануємо, в першу чергу, донести до вас інформацію суто практичного значення, скориставшись якою, ви зможете вберегти себе і свою родину від катастрофічних наслідків в найближчій перспективі.

Пригадався один нині актуальний випадок.  Коли у 2015 році видання “Овочі та фрукти” стало випадковим учасником конференції, пов’язаної з патентуванням альтернативного методу упаковки цигарок у пачках. Автором методу виступив Олександр Григорович Бажин. За його методом цигарки мали б укладати у пачки не фільтром вгору, а фільтром вниз, що, за логікою автора, унеможливило би забруднення фільтру хвороботворними бактеріями і вірусами, та вбезпечило курців хоча б від цієї загрози. Але, на жаль, потужні виробники тютюнової продукції не звернули увагу на ідею. Нині навіть важко собі уявити, скільки життів можна було б вберегти, дотримуючись цього простого методу упаковки цигарок.

Вищезгаданий приклад наводить на думку, що часто порятунок можна знайти в простих рішеннях, і що безпека кожного є наслідком його власних дій. Тому кожен сам має прийняти рішення як використовувати надану інформацію, за допомогою якої ми плануємо заздалегідь підготувати вас до можливого дефіциту овочів.

Радимо дослухатися до наших професійних порад. А також просимо взяти найактивнішу участь у поповненні списку корисних рослин, які ви можете рекомендувати для вирощування в міських умовах.

Нижче наведені культури, які ми рекомендуємо для вирощування в міських або домашніх умовах. На нашу думку, їх слід розділити на кілька груп.

1) Доступні для вирощування кожному та умовно невибагливі в подальшому догляді: цибуля на перо, редис, руккола, салат, щавель, гарбуз, кабачок ………..

(Крім того, перші три культури дадуть вам можливість в найкоротші терміни отримати урожай)

2) Культури за допомогою яких в тій чи іншій мірі можна замінити тваринний білок: горох, квасоля …………..

3) Придатні для переробки та зберігання: капуста, огірок, томат, картопля, морква, буряк …………….

4) Критично важливі: картопля, капуста ………..

5) Альтернативні культури для нашої кліматичної зони: топінамбур, чуфа, мікрозелень ………….

Ми свідомо не вказуємо такі культури як баклажан, перець солодкий, кавун, диня тощо, які вимагають у вирощуванні певних навичок, а також у зв’язку  із простроченням оптимальних термінів висадки розсади цих культур.

Наступна стаття буде присвячена конкретним сортам і гібридам, які будуть володіти всіма якостями, які необхідні для міських умов вирощування. Для цього ми ведемо постійні консультації з відомими світовими селекційними компаніями і робимо все, щоб знайти правильне рішення в даній ситуації. Переконані, що наші поради в рамках проекту “Сам собі фермер” матимуть важливе практичне значення. Будемо постійно надавати  нашій читацькій аудиторії найбільш перевірену інформацію, а також різні рішення для успішного вирощування вітаміновмісних продуктів. Очікуйте нашу інформацію вже найближчим часом.

Також запевняємо, що ми будемо цілодобово підтримувати комунікацію з вами на сторінці нашого видання у Фейсбук.

З найкращими побажаннями, колектив редакції “Овочі та Фрукти”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here