Гібридне насіння картоплі торує собі шлях

0
11124

Нідерландські компанії Solynta та Incotec об’єднали зусилля і нададуть виробникам картоплі в усьому світі технології та елітну генетику. Відповідну угоду про співпрацю було підписано на конгресі Міжнародної федерації насіння (ISF). Про це повідомляє Seed World.

“Це дозволить компаніям поглибити співпрацю та надати ринку гібридне насіння картоплі найвищої якості, сприяючи досягненню спільної мети – розкриття справжнього потенціалу картоплі для вирішення глобальної продовольчої кризи. Гібридне насіння картоплі забезпечує численні переваги для виробників та інших учасників ланцюга збуту завдяки своїй компактності, швидкому масштабуванню, доступності для цілорічної посадки та іншим перевагам. Це насамперед важливо для фермерів у віддалених районах Африки, Азії та Центральної Америки, де доступність до високоякісного садивного матеріалу обмежена”, – йдеться у повідомленні.

Директор ланцюга постачання та співзасновник Solynta Йохан Троу зазначив: «Ми віримо, що партнерство з лідерами галузі, такими як Incotec, підтримує нашу місію створення глобальних рішень для проблем харчової безпеки. Їхній досвід у вирощуванні насіння в поєднанні з нашою технологією гібридної селекції матиме великий вплив на майбутнє картопляних культур в усьому світі».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here