Біопаливний трактор відзначили престижною нагородою

0
111722

Під час всесвітньої виставки EIMA International, де демонструють інноваційні розробки сільськогосподарської техніки, яка відбулася у жовтні нинішнього року у італійському місті Болонья, трактор T6 Methane Power виробництва New Holland Agriculture був визнаний «Екологічним трактором 2022 року». Агрегат працює на біометані, технологія його двигуна демонструє численні екологічні переваги, включаючи зниження шкідливих викидів у атмосферу до 80% порівняно зі стандартними дизельними двигунами, передає IVT. Суттєвим досягненням розробки є її енергетична незалежність від традиційних видів палива, оскільки трактор заправляють газом добутим з відходів аграрного виробництва.

Як зазначає джерело, згідно з правилами ЄС щодо викидів Stage V, викиди оксиду вуглецю від двигуна T6 нижчі на 80%, а рівень викиду вуглеводнів знижений на 90%. Тим не менш агрегат має таку ж максимальну вихідну потужність у 175 к.с. і виробляє максимальний крутний момент у 740 Нм. Витрати на його експлуатацію нижчі до 30%, ніж у дизельних версіях тракторів New Holland, при цьому спостерігаються менше вібрації.

Ключовою відмінністю T6 Methane Power від дизельних тракторів такої ж потужності є заміна паливних баків комбінацією з десяти баків, розташованих навколо центру шасі. Газові форсунки та свічки запалювання замінюють дизельні інжектори, при цьому газ вприскується у кожен циліндр згоряння. З ємністю 453 літри газу, що дорівнює 79 кг, трактор має кількість необхідну палива для восьми годин вантажних перевезень або роботи у полі. За менших навантажень робота агрегату може зрости до 14 годин.

До речі, T6 Methane Power поки є єдиним у світі трактором, який працює на біометані і потрапив у серійне виробництво. Нині New Holland Agriculture виготовляє виробничі одиниці цієї техніки на тракторному заводі бренду у місті Базілдон, що у Великобританії. Починаючи з 2006 року компанія New Holland запустила стратегічну ініціативу «Лідер чистої енергії», а вже у 2013 році представила перший прототип трактора серії T6, який вперше експонувався у 2017 році. Наразі T6 Methane Power вже працює на полях агроформувань Західної Європи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here