Трактор мрії обладнали «системою зору» від Nvidia

0
11730

Японська компанія Kubota, яка займається виробництвом важкої техніки, представила концепт безпілотного сільськогосподарського трактора, який отримав назву «X Tractor» або «Dream Tractor». Презентацію присвятили 130-річчю компанії. Нова машина, покликана полегшити роботу фермерів, оскільки замінить їх під час польових робіт. Очікується, що безпілотна техніка вирішить проблему нестачі робочих рук у аграрному секторі Японії.

До речі, Kubota бере участь у державній програмі підтримки фермерів, яка передбачає виготовлення роботів різних типів, включаючи машини для сортування зрілих та перезрілих персиків під час збору урожаю тощо. Окрім розробки безпілотного трактора, Kubota працює над виготовленням екзоскелету, який полегшить фермерам збір урожаю та перенесення контейнерів з овочами та фруктами

Повідомляється, що беспілотний трактор отримав чотири гусеничні модулі з незалежними приводними моторо-колесами, кількома камерами та системою супутникової навігації. Трактор здатний переміщуватися по різнорельєфних полях, включаючи рисові, та  змінювати кліренс.

Розробоники стверджують, що система штучного інтелекту X Tractor здатна самостійно оцінювати зріст рослин і визначати час для їх посадки, збору вурожаю або оранки. Як повідомляє NIKKEI Asia, безпілотні трактори будуть оснащені графічними процесорами американської компанії Nvidia, камерами та штучним інтелектом для обробки зібраних даних зображення. Технологія, яка була розроблена завдяки партнерству з Nvidia, допомогла досягти повної автономії трактора. Зазначається, що співпраця з Nvidia в аграрному секторі поки що є рідкістю, хоча інші автовиробники широко застосовують розробки американської компанії у своїх винаходах. 

Коли саме планується продаж «Трактора мрії», а також інші подробиці про його особливості, у Kubota поки не уточнюють. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here