Чи бажаєте придбати рожевий ананас?

0
11925

Після 15 років експериментів світу явили унікальний для ринку ананас з рожевим м’якушем. Презентацію у жовтні нинішнього року влаштувала компанія Del Monte Foods, яка спеціалізується на виробництві та розповсюдження продуктів харчування, а також причетна до виведення рожевоплідного ананасу, який назвали Pinkglow.

Як зазначають у Del Monte, інвестували у програму розробки ананасу Pinkglow щоб задовольнити найвишуканіші потреби споживачів, які постійно змінюються. Плід вийшов більш соковитий та солодкий, ніж звичайний ананас, із унікальним смаком, який може нагадувати нотками ароматних цукерок. Також відмічається, що на фермі у Коста-Ріці налагоджено процес вирощування Pinkglow, але кількість плодів поки є досить обмеженою. Для зменшення кількості відходів від решток ананасу, листяна верхівка плоду – чубчик, зрізається і залишається на фермі для розмноження рослини, що сприяє пришвидшенню термінів збору і збільшенню врожаю.  

«Ананас Pinkglow — це продукт, яким ми неймовірно пишаємося, — каже віце-президент з маркетингу Del Monteі Пабло Ріверо. — Не тільки завдяки прекрасному кольору та вишуканому смаку, але й стійкому методу їх вирощування, який ми застосували для виробництва рожевих ананасів, що сертифікований SCS Global Services».

Повідомляється, що росте рожевий ананас так само, як і звичайний, відрізняючись, хіба що, кольором шкірки — м’якого рожевого відтінку. У м’якуші плоду містяться ті ж самі речовини і вітаміни, що і в оригінальному продукті.

Як вченим селекціонерам Pinkglow вдалося досягти рожевого забарвлення м’якушу, лишається таємницею. Хоча Адміністрація США з питань харчових продуктів (FDA) не має заперечень щодо реалізації Pinkglow населенню. Тож кожен охочий вже зараз може замовити через інтернет плоди Pinkglow і пересвідчитися особисто у його характеристиках. Принаймні, офіційні сторінки продажу відкриті і діють 

https://www.pinkglowpineapple.com/ 

https://www.myfreshdelmonte.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here