Марсіанський кетчуп від HEINZ

0
111659

Американська продовольча компанія Kraft Heinz, широковідома виробництвом кетчупів, виготовила цю страву з помідорів вирощених в умовах подібних до тих, що є на Марсі. Таким чином бренд представив свою першу партію пляшок кетчупу HEINZ Tomato Ketchup Marz Edition у штаб-квартирі компанії, де експериментальний продукт ретельно тестували, перед тим як розпочати процес його сертифікації.

Як повідомляє Seed World, проект супроводжувала команда астробіологів з Космічного інституту Олдріна у Технічному інституті Флориди, які протягом дев’яти місяців моделювали процес вирощування помідорів на Марсі. Команда успішно одержала урожай томатів із запатентованого насіння HEINZ з властивостями, які відповідають суворим стандартам якості та смаку, що відкриває перспективи для HEINZ Tomato Ketchup Marz Edition як культового соусу.

За словами науковців, до втілення цього проекту вирощування сільгоспкультур в умовах подібних до марсіанських обмежувалося короткостроковими дослідженнями росту рослин. Нині за фінансування Kraft Heinz вченим вдалося винайти можливості для довгострокового виробництва їжі за межами Землі. Ці напрацювання були взяті за основу для нових досліджень.

До речі, томатний кетчуп HEINZ вже неодноразово потрапляв за межі Землі в меню астронавтів на борту Міжнародної космічної станції (МКС).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here