У нинішньому році робочих рук бракує не тільки Польщі

0
11489

Австралійський альянс свіжих продуктів б’є на сполох. Країні катастрофічно не вистачає робочих рук, щоб зібрати врожай плодоовочевої продукції. Брак становить щонайменше 26 000 сезонних працівників, які б могли врятувати ситуацію. Деякі австралійські фермери вже почали знищувати врожай і сільськогосподарські багаторічні насадження, повідомляє Australian Fresh Produce Alliance.

Як йдеться у повідомленні, раніше Австралійський альянс свіжих продуктів (AFPA) вітав відновлення програми сезонних робітників, що дозволило працівникам з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону приїхати до Австралії та допомогти зібрати фрукти та овочі. Незважаючи на це, до Австралії не прибуло нових робітників, що залишило багатьох виробників без робочої сили для збору врожаю. Цього року лише 6600 із звичайних 12000 працівників програми сезонних робітників змогли поїхати до Австралії. Промисловість відчайдушно прагне терміново прибути тихоокеанських робітників, щоб компенсувати цей дефіцит і сприяти заповненню прогнозованого дефіциту в 26 000 осіб.

Повторний запуск програми сезонних робітників, а також стимулювання залучення австралійців до збирання врожаю були головними пріоритетами галузі протягом попередніх місяців, однак, мало хто з австралійців використовував стимули уряду і адміністрацій штатів щоб погодитися на збір врожаю.

Тому виробники свіжої плодоовочевої продукції і промисловці закликають урядовців штатів Квінсленд, Новий Південний Уельс, Вікторія та Тасманія негайно вжити заходів для прибуття сезонних працівників, щоб ціни на фрукти та овочі в Австралії лишалися доступними за ціною для населення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here