Біостимулятори з метану

0
111133

Індійська біотехнологічна компанія String Bio працює над новою технологією, яка перетворює газ метан на ефективні біостимулятори. Про це повідомляє Future Farming. Використовуючи технологію String Integrated Methane Platform (SIMP), компанія розробила та випробувала два продукти живлення сільськогосподарських культур на основі метану, які підходять як для традиційного, так і для органічного землеробства. За даними String Bio, випробування показують, що ці продукти можуть підвищити врожайність деяких культур на 40%.

Мова про біостимулятори, які називаються Impakt і CleanRise. Impakt – це суміш амінокислот, як окремих, так і коротколанцюгових форм, відомих як пептиди. За даними String Bio, ці пептиди викликають імунну відповідь у рослин, відому як системна набута резистентність (SAR), що дозволяє їм захищати себе від патогенів, таких як гриби, віруси, бактерії та нематоди.

Застосування Impakt підвищило врожайність картоплі та помідорів до 40%. Де Impakt використовували на квіткових культурах, хризантеми відзначали збільшення цвітіння на 30%, а чорнобривці дали на 50% більше квіткових головок.

CleanRise — мікробний біостимулятор, що містить до одного мільярда мікробів на мілілітр. При застосуванні на сільськогосподарських культурах продукт стимулює важливі фізіологічні процеси в рослині, збільшуючи вироблення критичних гормонів росту. На відміну від звичайних продуктів рослинництва, біостимулятор також впливає на ключові гени в рослині, що дозволяє їй отримати більше від свого генетичного потенціалу врожайності, стверджують у String Bio.

Ці біостимулятори також зменшують потребу культури у зовнішніх азотних добривах, підвищують ефективність використання поживних речовин (NUE). Покращений NUE зменшує потребу в азоті під час вегетації.

У String Bio кажуть, що CleanRise продемонстрував збільшення врожайності оброблених культур до 30% у листовій зелені, наприклад на посівах шпинату та коріандру, на 18% на кукурудзяних ділянках та до 30% на соєвих бобах. Випробування CleanRise на рисі та цукровій тростині тривають.

String Bio планує реалізувати глобальну стратегію у реалізації своїх біостимуляторів отриманих з метану передовсім у Індії, у країнах Південно-Східної Азії та Латинської Америки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here