Євросоюз став найпотужнішим виробником лимонів

0
11257

За даними Всесвітньої цитрусової організації, у минулому році виробництво лимонів у світі досягло 6 467 616 тонн. Хоча у період з 2010 по 2018 роки кількісні показники врожаю були в межах 5 700 000 тонн. Зростання валового збору відбулося в  основному за рахунок європейських лимонів. Про це повідомляє Fresh Plaza.

Таким чином, ЄС став основним виробником цього фрукту, випередивши Аргентину (1 550 000 т), США (798 000 т) та Туреччину (700 000 т). Нині кожен третій лимон, спожитий у світі, походить з європейських садів.  

Басейн Середземномор’я, де розташовано понад 9 мільйонів лимонних дерев, став основною площею виробництва, що гарантує поставки цього цитрусового протягом року. А Іспанія стала провідною країною за обсягом виробництва лимона. Іспанські лимони становлять  64% ​​від загального виробництва продукту в ЄС. Взагалі цитрусові є найпопулярнішими культури в іспанських садах. Пандемія сприяла їх поширенню, оскільки плоди цитрусових багаті на вітамін С, який покращує функціонування імунної системи людини.

Джерело повідомляє, що через фітосанітаріні вимоги експорт лимонів до країн ЄС обмежений. Тому на ринку домінують іспанські лимони. 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here