Сам собі фермер. Що посіяти, щоб гарантовано отримати свіжі овочі до столу і про запас

0
111480

У разі, якщо після посадки картоплі або іншої життєво важливої культури маєте додаткову площу під грядки, радимо гібриди для стратегічного овочевого запасу, які вирізняються невибагливістю при догляді і стійкістю до хвороб та шкідників, зокрема, і при  вирощуванні у міських умовах.

Компанія- оригінатор Bejo

РІАЛТО — сорт петрушки листової з гладенькими листками темно-зеленого кольору. Дуже вирівняні сходи, потужне відростання після зрізки, низька сприйнятливість до пожовтіння листя.

Високоврожайний сорт кучерявої петрушки ПЕТРА. Потужна рослина  з красивим темно-зеленим кучерявим листям. Ідеальне співвідношення листка й черешка. Приємний насичений аромат, висока стійкість до захворювань листя

Буряк столовий ТАУНУС F1 — високоврожайний гібрид тривалого для зберігання і переробки. Коренеплоди циліндричної форми, вирівняні, м’якоть темно-червоного кольору без радіальних кілець, шкірка гладенька. Вегетаційний період  110 днів, термін висіву —  березень-червень.

Буряк столовий РОНДА F1 — гібрид тривалого для зберігання і переробки. Коренеплоди округлі, однорідні за формою та розміром, з гладкою шкірою. М’якоть рівномірного інтенсивного темно-червоного кольору без світлих радіальних кілець. Вегетаційний період 120 днів, термін висіву — квітень-червень.

Буряк столовий БЕТТОЛО F1 — вихід продукції до 98%. Високий потенціал врожайності. Висока стійкість до хвороб. Відмінно зберігається. Вегетаційний період 115 днів, термін висіву — квітень-червень.

Партенокарпічний великогорбкуватий ультраранній огірок АНЗОР F1— вегетаційний період 40-45 днів. Відмічається висока сила росту та регенеративна здатність рослини, висока стійкість до кореневих гнилей, плоди щільні, з маленькою насіннєвою камерою, темно-зеленого забарвлення. Рослина швидко регенерує після екстремальних стресових умов (дефіциту вологи, високої температури довкілля).

Партенокарпічний великогорбкуватий ультраранній огірок АМУР F1 — вегетаційний період 40-45 днів. Гібрид забезпечує стабільний і якісний урожай впродовж всього сезону вирощування. Плоди однорідні, покриті густими маленькими шипами, циліндричної форми, рівномірного темно-зеленого забарвлення, не жовтіють, м’ясисті, з маленькою насіннєвою камерою і тоненькою шкіркою, без гіркоти, мають прекрасні смакові якості. Гібрид стійкий до високих температур.

Партенокарпічний великогорбкуватий ультраранній огірок АМАНТ F1 —  вегетаційний період 40-45 днів. Для вирощування у відкритому ґрунті, а також в плівкових і скляних теплицях. Рослина потужна, відкрита. Плоди однорідні, зеленого кольору, не переростають і не жовтіють. М’якоть щільна, без гіркоти, шкірка ніжна, транспортабельність відмінна. Відрізняється високою товарністю плодів, відмінними смаковими і засолювальними якостями. Прекрасно підходить для вирощування на пікулі.

Партенокарпічний великогорбкуватий ультраранній огірок АТІК F1—  вегетаційний період 40-45 днів. Поєднує суперраннє дозрівання та високу врожайність. Рослина відкритого типу, що полегшує догляд та збір. Відмінна транспортабельність. Чудовий смак плодів, як у свіжому вигляді, так і після переробки.

Партенокарпічний великогорбкуватий ранній огірок АМАРОК F1 — вегетаційний період 45-50 днів. Для вирощування у відритому та закритому ґрунті. Рослини з великою енергією та коротким міжвузлям. Підходить для всіх видів переробки.

Компанія- оригінатор Syngenta

Цукіні універсального призначення СУПРЕМО F1 — рослина сильноросла, але відкрита, кущового типу, що полегшує збирання врожаю. Характерна потужна коренева система. Пристосований для вирощування у відкритому ґрунті та під тимчасовим укриттям. Вегетаційний період  42-45 днів. Плоди зеленого кольору, ідеально циліндричні, призначені для споживання у свіжому вигляді, кулінарії та промислової переробки, у т. ч. заморозки.

Кабачок ГОЛДЕН ГЛОРІ F1 — новий гібрид кабачка з плодами жовтого кольору циліндричної форми. Рослини компактні, відкриті, пристосовані для вирощування у відкритому грунті та під тимчасовим укриттям. Перевагою гібрида є чудовий привабливий вигляд плодів та легке збирання. Висока продуктивність при збиранні невеликих плодів. Плоди призначені для кулінарії та промислової переробки.

Кабачок АНГЕЛІНА F1 — ранній надзвичайно продуктивний гібрид. Строк дозрівання 39-43 днів від сходів. Рослина компактна, з короткими міжвузлями. Плід світло-зеленого забарвлення, циліндричної правильної форми. Гарно транспортується, завдяки відсутності ребристості.Висока однорідність плодів протягом всього періоду збору урожаю.Тривалий період плодоношення. Високий рівень стійкості до вірусів. Гарантована товарна якість при будь-яких умовах вирощування.

Огірок ЕКОЛЬ F1 — рослина сильна, з короткими міжвузлями, чудово відновлюється після впливу стресових умов. «Букетний» тип цвітіння, добре наливає 4–5 плодів у пазусі різного віку, формує короткі додаткові пагони (генеративного типу) на два листки. Має високу стійкість до вірусу огіркової мозаїки, оливкової плямистості огірка, борошнистої роси. Гібрид характеризується дуже високим виходом товарної продукції впродовж усього періоду вирощування. Чудово підходить для споживання у свіжому вигляді, засолювання та консервування.

Огірок ПАСАЛІМО F1 — гібрид корнішонного типу. Забезпечує надранній високий урожай відмінної якості. Призначений для вирощування у відкритому ґрунті, плівкових теплицях і під тимчасовими плівковими покриттями. Формує 3–6 плодів в одному вузлі. Забарвлення плоду — насичено-зелене, його довжина — 8–10 см. Плід генетично без гіркоти, циліндричної форми, з маленькою насіннєвою камерою, середньогорбкуватий, не переростає. Відмінні смакові якості свіжих і консервованих плодів. Вегетаційний період 40-42 дні.

Компанія- оригінатор Kitano Seeds

Партенокарпічний  корнішон НІБОРІ F1 — ранній гібрид вегетативно-генеративного типу, з потужною кореневою системою і короткими міжвузлями, має високий потенціал врожайності. Плоди однорідні, крупнобугорчасті, темно-зеленого кольору. В одній пазусі формується 4-7 плодів довжиною 10 -12 см. Щільна внутрішня структура з маленькою насіннєвою камерою. Генетично відсутня гіркота плодів, вони хрусткі та соковиті, при переростанні не приймають діжковідну форму. Гібрид придатний для вирощування у плівкових теплицях в першому і другому обороті, добре переносить стресові умови і не скидає зав’язь.

Детермінантний томат АСВОН F1 — ранній гібрид, дозріває через 95-100 днів, рослина компактна, з високою силою зростання куща і тривалим терміном плодоношення, рясна вегетативна маса захищає плоди від сонячних опіків. Відмічене відмінне зав’язування плодів при високих температурах, кількість плодів на кущі від 100 штук, плоди зберігають форму і вагу, не дрібніють і не обсипаються від спеки. Рослина стійка до стресових спекотних і посушливих умов та хвороб томата. Плоди мають округлу-кубовидну форму, за консистенцією щільні і м’ясисті. Середня вага плода — 70-90 г., насиченого темно-червоного кольору, як зовні, так і всередині. Плоди зберігають смакові при засолюванні, не розтріскуються при тепловій обробці.

Детермінантний томат АЙСАН F1 — середньо-пізній, високопродуктивний, великоплідний гібрид, в’яже плоди при різних кліматичних умовах, добре розвинений листовий апарат захищає плоди від сонячних опіків. Плоди округлі, вирівняні, щільні, м’ясисті, середня вага плода дорівнює 220-250 г, зустрічаються екземпляри і по 350 г. Плоди насиченого оранжевого кольору, як зовні, так і всередині, довго не втрачають смакових і товарних якостей, відмінно зберігаються і транспортуються на далекі відстані.

З найкращими побажаннями, колектив редакції «Овочі та Фрукти»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here