Моніториг популяції дротянику

0
11339

Агротехнологічна дослідницько-конструкторська компанія з Великобританії B-hive Innovations отримала фінансування для дослідження методів виявлення та картографування популяцій дротянику, повідомляє Potato News Today

Зараження грунту цим шкідником зазвичай залишається непоміченим до збору врожаю, коли буде занадто пізно рятувати насадження. Як зазначають у B-hive Innovations, дротяник – це проблема, яка вражає різноманітні сільськогосподарські культури по всій Великобританії, але вибір хімікатів, які нині дозволені до застосування проти цього шкідника, є невеликим. Для сертифікації нових препаратів перед їх виходом на ринок знадобляться роки, тому розробка технологій, які передбачають ймовірний рівень пошкодження, допоможе визначити цільові заходи контролю та знизити рівень пошкодження бульб дротяником під час збирання врожаю.

«Це фінансування є величезним поштовхом для наших досліджень і розробок, забезпечить реальний прогрес у боротьбі з дротяником. Наш проект доповнить наше зростаюче портфоліо, оскільки ми плануємо продовжувати розробку більш інноваційних рішень для зменшення харчових відходів і підвищення продуктивності вирощування картоплі», – каже керуючий директор B-hive Innovations Відіанат Гурураджан. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here