«Легенди Вітчизняного Машинобудування», червона доріжка, 250 сертифікатів на знижку та «Зелений щит планети» — чим здивують на AgroComplex 2019?

0
11508

До заключної виставкової агроподії осені залишається 2,5 місяців. Так! Сьогодні говоримо про міжнародну виставку на  AgroComplex 2019, яка закриває виставковий сезон поточного року. І,  як свідчить перелік професійних заходів та спецпроектів, подія відбудеться  із розмахом! Відзначимо, що команда виставки  робить  проект актуальним та корисним для широкого загалу аграрного бізнесу,  при цьому —  витримуючи чітку спеціалізацію.

Що ж саме готують організатори  на  AgroComplex 2019 і чому варто реєструватися вже зараз, щоб не пропустити найцікавіше?

  • Унікальна експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки під девізом  «Ривок до якості 2019»

Презентація експозиції  має на меті продемонструвати українській та міжнародній спільноті якісний перехід від «колишніх» до сучасних технологій виробництва техніки, ознайомити аграріїв з досягеннями національних підприємств у напрямку реалізації програм якості та ефективності машинобудування.  На  червоній доріжці «Алея легенд вітчизняного машинобудування»  спільно з національними виробниками буде представимо машини,  що були  виготовлені до 2008 року та використовуються   по теперішній час. Саме цей загартований в полях арсенал техніки наша команда організаторів нагородить пам’ятною відзнакою виставки  — «Легенда вітчизняного машинобудування». Фотографії та історії цих машин будуть розміщені у віртуальному музеї виставки AgroComplex.

Щодня, в період проведення виставки,  будуть проводитися розіграші сертифікатів на знижки для самохідних машин, посівної та ґрунтообробної техніки, а також техніки для живлення та захисту рослин, які надаються учасниками виставка. Всі зацікавлені взяти участь у розіграші мають пройти онлайн реєстрацію, відмітити ті види техніки, які є найбільш актуальні.  Деталі участі в розіграші читайте на сайті і не забудьте зареєструватися! Реєстрація буде відкрита з 1 вересня та триватиме включно до 21 жовтня.

Ще одним вагомим аргументом долучитися до виставки AgroComplex є проведення соціальну акцію всеукраїнського масштабу «Зелений щит планети». На честь кожного відвідувача виставки  буде висаджене дерево: 20 000 відвідувачів – 20 000 дерев. Загальна площа ділянки — 2 га. Кожна людина, яка відвідає виставку  буде безпосередньо причетна  до надзвичайно важливої  справи – боротьби  зі стихійними лихами та  покращення кліматичних умов  для сільськогосподарського виробництва та екології загалом. Тож, приходимо на виставку, зберігаємо та примножуємо  лісу і збільшуємо шанси на підвищення врожайності сільськогосподарських культур!

Тож, чекаємо на зустріч 29- 31 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі м. Київ і не забуваємо слідкувати за новинами організаторів! Далі буде ще цікавіше!

Додаткова інформація

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here