Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

0
11541

Аграрний сектор продовжує розвиватися і є рушійною силою української економіки, що прагне до інноваційних рішень, нових досягнень та невпинного руху вперед.

Аграрний сектор продовжує розвиватися і є рушійною силою української економіки, що прагне до інноваційних рішень, нових досягнень та невпинного руху вперед. Усвідомлюючи прагнення України рухатися у напрямку євроінтеграції та бажання втілити європейські норми та стандарти у вітчизняному агросекторі, компанія ПрАТ Гал-ЕКСПО – організатор виставок у Львові спільно з польською компанією Targi Kielce S.A.(Польща) запрошують Всіх бажаючих до участі в Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO», яка стане платформою, де буде можливість надати виробникам знання і можливість доступу до інновацій, отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, залучити інвестиції, ознайомитися з технологіями та придбати високоякісну сільськогосподарську техніку, а також популяризувати сільськогосподарські кооперації та сімейні фермерства.

Основними тематичними розділами виставки є: агротехніка, тепличне господарств, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, органіка, біогазове обладнання, IT технології в управлінні АПК.

Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» відбуватиметься за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та численних профільних асоціацій. Варто звернути увагу, що бізнес партнером виставки виступить ТзОВ «РСП «Шувар».

Проведення такого заходу в контексті міжнародного співробітництва України і Польщі сприятиме впровадженню європейських стандартів в українське сільське господарство.

 

Дата: 17 -19 листопада 2016 р.

Місце проведення: ВЦ «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька, 36).

 

За детальною інформацію просимо звертатися у дирекцію виставки:

Тел.:(032) 297-06-28

Моб.тел: (067) 675-83-18 E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua www.galexpo.com.ua/agro/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here