Томатобаклажан від індійських селекціонерів

0
11719

Вчені з Індійського інституту досліджень овочів (IIVR), що знаходиться у Варанасі (штат Уттар –Прадеш), розробили техніку щеплення, яка дозволяє виростити на одній рослині плоди томату і баклажану. Новітню рослину назвали Brimato. Про це повідомляє HortiDaily.

«Щеплення помідорів та баклажанів пройшло успішно. Вони обидва з однієї родини, хоча мають різні характеристики. Підщепа баклажану використовується як основа. Після щеплення рослину тримають у контрольованому середовищі з ретельно регульованою температурою, вологістю та світлом. Потім рослину тримають у тіні протягом п’яти-семи днів. Загалом, на всю операцію щеплення йде 18 днів, після чого вона готова до пересадки в поле», — зазначає Анант Бахадур, головний науковий співробітник IIVR.

За словами вченого, Brimato добре витримують як надмірне зволоження, так і посуху. Кожна рослина дає до 2,3 кг помідорів і 2,64 кг баклажанів. Планується її широке застосування у сільськогосподарському виробництві Індії.

Як повідомляється, Індійський інститут досліджень овочів вже успішно прищепив помідор на рослинах картоплі. Вчені установи не зупиняються на досягнутому, планують приступити до щеплення інших овочевих культур.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here