Томатобаклажан від індійських селекціонерів

0
11926

Вчені з Індійського інституту досліджень овочів (IIVR), що знаходиться у Варанасі (штат Уттар –Прадеш), розробили техніку щеплення, яка дозволяє виростити на одній рослині плоди томату і баклажану. Новітню рослину назвали Brimato. Про це повідомляє HortiDaily.

«Щеплення помідорів та баклажанів пройшло успішно. Вони обидва з однієї родини, хоча мають різні характеристики. Підщепа баклажану використовується як основа. Після щеплення рослину тримають у контрольованому середовищі з ретельно регульованою температурою, вологістю та світлом. Потім рослину тримають у тіні протягом п’яти-семи днів. Загалом, на всю операцію щеплення йде 18 днів, після чого вона готова до пересадки в поле», – зазначає Анант Бахадур, головний науковий співробітник IIVR.

За словами вченого, Brimato добре витримують як надмірне зволоження, так і посуху. Кожна рослина дає до 2,3 кг помідорів і 2,64 кг баклажанів. Планується її широке застосування у сільськогосподарському виробництві Індії.

Як повідомляється, Індійський інститут досліджень овочів вже успішно прищепив помідор на рослинах картоплі. Вчені установи не зупиняються на досягнутому, планують приступити до щеплення інших овочевих культур.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here