International field days Ukraine: вдалий старт у дослідницькому

0
112296

Формат днів поля DLG нарешті було успішно імпортовано з Німеччини до України. 23 червня 2017 року у смт Дослідницькому, що під Києвом, відбулася українська прем‘єра інноваційного заходу – International Field Days Ukraine (Міжнародні дні поля в Україні). Організаторами нової виставки польового формату стали «ДЛГ Україна» та Аграрний демонстраційний та навчальний центр. Фахову та технічну експертизу надало Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.), IFWexpo Heidelberg та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

В International Field Days Ukraine 2017 взяли участь понад 100 компаній з 8 країн світу, що презентували новітні технології та рішення близько 3,5 тисячам професійним відвідувачам з України, Молдови, Болгарії, Німеччини та Франції.

На відміну від численних заходів «на асфальті» та у великих закритих павільйонах International Field Days Ukraine надав учасникам унікальну можливість побачити технології рослинництва «наживо», а також виявився надзвичайно ефективною незалежною платформою для спілкування, проведення «воркшопів», семінарів і презентацій просто в полі. International Field Days Ukraine презентував 30 дослідних ділянок перспективних сортів і гібридів, а також засобів захисту та живлення рослин від провідних селекційних та агрохімічних компаній світу та більше 20 смуг для індивідуальної демонстрації ґрунтообробної та посівної техніки. Усього було представлено більше 100 одиниць найсучаснішої техніки для рослинництва.

Захід супроводжувала насичена технічна програма, організована експертами DLG та АДНЦ, а також технічними спеціалістами компаній Saaten Union, Lemken, DEULA, Lechler, Agrotop, Valagro, Stoller та Geoprospectors. Заходи технічної програми були присвячені питанням сучасного рослинництва, таким як технології підвищення врожайності, ресурсоефективність, збереження здоров‘я ґрунтів. Центральною подією став «челендж для обприскувачів» – коментований показ випробовування стійкості штанг, у якому взяло участь 9 провідних брендів сільгосптехніки.

«Компанія «Лемкен» віддала перевагу Міжнародним дням поля саме через те, що працює з материнською компанією-організатором протягом багатьох років в Німеччині та добре знає потенціал такої участі. Чи не найкращим способом донести ефективність та конкурентну перевагу своєї техніки є демопокази як індивідуальні, так і масові», – прокоментував участь компанії А. Калашник, генеральний директор ДП «Лемкен Україна» – офіційного партнера International Field Days Ukraine.

Наступні International Field Days Ukraine відбудуться 20-22 червня 2018 року знову у Дослідницькому!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here