BASF продовжує Рік агро-інновацій запуском літньої Олімпіади Інновацій в Україні

0
11547

Продовжуючи святкування 150-річного ювілею у 2015 році, компанія BASF організовує серію подій для аграріїв, присвячену інноваційним найсучаснішим рішенням у сільському господарстві. Літня «Олімпіада Інновацій» стане другим етапом ексклюзивного проекту «Рік Інновацій» –  після успішної серії зимових подій.

Шановні Колеги,

До Вашої уваги пропонуємо прес-реліз компанії BASF, з яким Ви можете ознайомитись у листі нижче та у додатку.

 

BASF продовжує Рік агро-інновацій запуском літньої Олімпіади Інновацій в Україні

 

Київ, Україна – 21 травня 2015 р. –  Продовжуючи святкування 150-річного ювілею у 2015 році, компанія BASF організовує серію подій для аграріїв, присвячену інноваційним найсучаснішим рішенням у сільському господарстві. Літня «Олімпіада Інновацій» стане другим етапом ексклюзивного проекту «Рік Інновацій» –  після успішної серії зимових подій.

 

Під час заходів, які відбудуться з 26 травня по 18 червня у різних регіонах України, аграрії дізнаються про ефективні та зручні рішення BASF для захисту сої, соняшнику, ріпаку і зернових культур. Усі події заплановані на території діючих агро- та демоцентрів BASF у Київській, Дніпропетровській, Полтавській та Хмельницькій областях, де відбуваються польові дослідження препаратів та напрацьовуються практичні рекомендації з їхнього застосування в залежності від конкретних агрокліматичних умов. Тож доповіді спеціалістів доповнюватимуться практичними сесіями та можливістю спілкування у професійному колі.

 

Найефективніші та найдосвідченіші господарники матимуть змогу на «Олімпіаді Інновацій» вибороти власну медаль переможця.

 

«Історія BASF – це історія невтомного пошуку нових рішень для сталого ведення сільського господарства, які ми розробляємо у тісній співпраці з аграріями, у відповідності до їхніх практичних потреб. Сучасні інновації дозволяють не тільки комплексно та ефективно боротися з проблемами на полях, але й покращують фізіологію рослин та сприяють їхньому здоровому росту. А через конференції та навчально-практичні ініціативи ми маємо змогу поділитися цими надбаннями і досвідом з тими, хто працює на землі», – підсумовує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

 

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, просимо звертатися за електронною адресою jpryanykova@prp.com.ua, і ми надамо необхідну Вам інформацію.

 

З повагою,

Прес-офіс BASF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here