«АГРО-2020» відбулася з гучними прем’єрами нової техніки

0
11856

З 11 по 14 серпня 2020 року  на території Національного комплексу «Експоцентр України» тривала найголовніша аграрна подія року – «АГРО-2020». Попри непростий карантинний період, виставка вкотре продемонструвала потужний аграрний потенціал України та об’єднала усіх тих, хто прагне його розвивати й надалі.

У цьому році у заході взяли участь 729 компаній. На виставку завітало 38000 відвідувачів.

АГРО-2020» відкрив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком. Глава Уряду подякував представникам аграрної галузі за те, що в період коронакризи вони залишаються «островом стабільності, на який спирається економіка, наші сім’ї, колективи й держава загалом». Він додав, що Україна посідає лідерські позиції у світі в агропромисловому секторі, а тому Уряд приділяє велику увагу розвитку галузі.

За участі Міністра Ігоря Петрашка відбувся форум “Держпідтримка АПК: фокус у 2020 році та стратегія на 2021-2023 роки”, де були озвучені основні напрямки підтримки аграрного сектору. Також у рамках ділової програми виставки пройшов II Всеукраїнський фермерський форум, органічна конференція, панельна дискусія щодо безпечності молока.

Окрім ділових заходів, на виставці відбулися численні презентації новинок сільськогосподарської техніки. Так, на «АГРО-2020» можна було вперше побачити надпотужний трактор українського виробництва — BorisBond BX 958. Машина отримала абсолютно новий дизайн, потужний двигун та підвищений рівень комфорту. Також на виставці презентували перший в Україні алюмінієвий напівпричіп-зерновоз «Заводу Кобзаренка». Компанія «Агротехсоюз» представила нове покоління зернозбиральних комбайнів ClaasLexion 8700. Група компаній«AGCO» вперше презентувала для українських аграріїв революційний зернозбиральний комбайн MasseyFerguson IDEAL 7. На «АГРО-2020»  також дебютувала сівалка точного висіву FendtMomentum у двох конфігураціях. Сенсаційною новинкою виставки став колісний трактор Belarus 742.7. Компанія «СТК-Агро» у рамках виставки «АГРО-2020» представила трактори італійського бренду Landini. На стенді LovolТехноторг презентували новинку — трактор китайсько-італійського виробництва ARBOS P 504, який має японський 4-циліндровий двигун YANMAR потужністю 50 к. с. Також компанією «Агсолко Україна» було представлено новий китайський самохідний обприскувач Lixing. Окремою яскравою подією стала презентація агродрону Flyingtractor, який дозволяє легко і ефективно здійснювати розпилення ЗЗР та внесення добрив.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here