Всеукраїнський День картоплі «Картопляний блокчейн -2020»

0
11639

Організатори виставки Всеукраїнський День картоплі «Картополяний  блокчейн» запрошують 27 серпня 2020 року відвідати ТОВ «Гранекс-Черкаси», що в с. Деньги Золотоніського р-ну Черкаської обл.

Всеукраїнський День картоплі «Картопляний блокчейн» проходить за сприяння Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Посольства Королівства Бельгії в Україні, Посольства Федеративної республіки Німеччина в Україні, за участі Посольства Ізраїлю в Україні, представників уряду України, регіональної та місцевої влади.

На заході можна познайомитись з новітніми європейськими картоплярськими агротехнологіями, за якими працює засноване бельгійськими експатами підприємство, обмінятися досвідом з експертами та колегами-аграріями і взяти участь у розважально-навчальному хайп-проекті «Картопляний блокчейн-2020».

«Картопляний блокчейн» — розважально-навчальний квест із перевірки та поповнення знань у промисловому картоплярстві. Захід надає виробникам можливість продати свої знання партнерським В2В-компаніям і отримати за це картопляну валюту – фріти. Для цього учасникам хайпу буде запропоновано самостійно провести презентації товарів В2В-компаній, відповісти на цікаві запитання, доповнити виступи колег. Згодом на аукціоні на зароблені фріти можна придбати корисні в подальшій професійній роботі товари, послуги, гаджети тощо.

У програмі заходу:

  • огляд демо-поля (76 сортів картоплі на крапельному зрошенні);
  • огляд виробничих локацій підприємства (накопичувальний зрошувальний басейн і система зрошення, комплекс для зберігання картопляної та овочевої продукції тощо);
  • виставка техніки для картоплярства;
  • демонстрація техніки в роботі;
  • презентація картопляного гаджету «Килимок-калібрувальник»;
  • виставкова зона;
  • дегустація картопляних страв;
  • аукціон і дружнє спілкування.

У числі експонентів близько 40 В2В-компаній, що працюють у сегменті картоплярства, серед яких:

— селекційні компанії: Agrico, HZPC, Norica, Europlant, Solana, ПРаТ «НВО Чернігівелткартопля», Інститут картоплярства НААН,

— обладнання для сховищ: ТОВ «Толсма Грініш», ТОВ «Омнівент Україна», ТОВ «ВанДейк Технікс», ТОВ «Дніпровський завод конвеєрного обладнання», ТОВ «Русбана Інжинірінг Україна», ТОВ «Фрізомат»

— техніка: AVR, ТОВ «Агролінії», ТОВ «Ропа Україна», DEZEURЕ, De Bruyne, Delvano, Gilles, STEENO

— обладнання для зрошення:ТОВ «АБА АСТРА», ТОВ «Іррігатор»

— ЗЗР: ТОВ «Кортева Агрісайенс», ТОВ «Адама Україна», ТОВ «Белхім Протекшн», ТОВ «АгріТема», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»

— добрива: ТОВ «Баланс Агро Центр», ТОВ «Агрітема», ТОВ «БТУ-Центр», ТОВ «Екоорганік»

— послуги: ТОВ «АгріЛаб»,ТОВ «Землероб», ТОВ «Скок Агро»

— контейнери та пакувальні матеріали: АгроПак, Wood&Box.

Більше інформації на http://potato.com.ua/.

Спостерігати за підготовкою до заходу можна на https://www.facebook.com/events/1021568491591702/

Поділитися враженнями про новинки в галузі промислового картоплярства на комунікаційній платформі «СкаЖений картопляр»

https://www.facebook.com/groups/kartoplar/

З питань участі та умов співпраці звертатись до:

Юлія Бондаренко, тел. 093 352 88 65, е-mail: у.bondarenko@dlg.org.

Анастасія Іващук, тел.050 011 92 59, е-mail: a.ivashchuk@dlg.org.

Акредитація для ЗМІдо 24.08.2020 включно:

Оксана Руженкова, тел. 050 809 45 44, e-mail kiev.uavk@gmail.com

Для довідки: 

Українська асоціація виробників картоплі (УАВК) — громадська бізнес-асоціація, що об`єднає понад 40 підприємств – промислових виробників картоплі, переробних підприємств і В2В-компаній. Створена 2010 року для підвищення кваліфікації своїх учасників і лобіювання їхніх бізнес-інтересів на всіх рівнях.

ТОВ «ДЛГ Україна» с підприємство DLGe.V. (з нім. – Німецьке сільськогосподарське товариство). Основні напрямки діяльності: моніторинг інформації, обмін досвідом і розповсюдження знань; тестування продуктів харчування, засобів виробництва, сільгосптехніки, кормів, добрив; організація міжнародних спеціалізованих виставок: AGRITECHNICA, EuroTier, EnergyDecentral, PotatoEurope, DLG-Feldtage в Німеччині, Opolagra в Польщі, Agraria та AgriPlanta в Румунії тощо.

«СкаЖений агроном» — комунікаційна аграрна платформа, що працює в соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram, Youtube, має цільову аудиторію понад 20 тис. вузьких фахівців у галузях рослинництво, картоплярство, садівництво, агромаркетинг, ЗЗР, сільгосптехніка та обладнання. Спеціалізується на SMM-просуванні проектів різного аграрного напрямку, має інтернет-магазин, налагоджує інтернет-продажі, надає маркетингові та консультаційні послуги.

ТОВ «Гранекс-Черкаси» — інноваційне господарство в с. Деньги, Золотонішського району, Черкаської області, що працює за ультра інтенсивними європейськими агротехнологіями на зрошувальних площах понад 3000 га. Спеціалізуються на рослинництві (пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, ріпак), овочівництві (цибуля) і картоплярстві. Високий рівень організації праці, сучасний технопарк, передові європейські методи вирощування і зберігання за голландськими, бельгійськими, німецькими, ізраїльськими технологіями дозволяють громадянам Королівства Бельгія демонструвати надзвичайний результат в українських полях.

Фріт — (з нідер. одна картоплинка фрі) кріптовалюта хайп-проекту, що існує в номіналах 1, 5 і 10 фрітів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here