Запуск унікальної освітньої програми BASF та IFC для аграріїв сприятиме сталому розвитку українського сільського господарства

0
11538

До Вашої уваги пропонуємо інформацію про проект та прес-реліз щодо запуску унікальної освітньої програми для аграріїв «Точка росту», спільного проекту компанії BASF та Міжнародної фінансової корпорації (IFC), з яким Ви можете ознайомитись у листі нижче та у додатку.

Шановні Колеги,

 

До Вашої уваги пропонуємо інформацію про проект та прес-реліз щодо запуску унікальної освітньої програми для аграріїв «Точка росту», спільного проекту компанії BASF та Міжнародної фінансової корпорації (IFC), з яким Ви можете ознайомитись у листі нижче та у додатку.

 

Також до Вашої уваги фотоматеріали із офіційної прес-конференції з нагоди старту проекту: http://www.ex.ua/357932653372

 

 

Запуск унікальної освітньої програми BASF та IFC для аграріїв сприятиме сталому розвитку українського сільського господарства

 

Київ, Україна – 03 листопада 2015 р. – Компанія BASF, найбільша хімічна компанія у світі, та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член групи Світового Банку, розпочинають спільний освітній проект «Точка росту» (The Growth Point) – інтенсивну освітню програму для аграріїв України. В межах проекту, що триватиме протягом сезону 2016 року, агрономи отримають нові знання і навички з управління сільськогосподарським підприємством, підвищення його ефективності та прибутковості. Подібний проект в Україні буде запущено вперше і його основною задачею стане забезпечення стабільного розвитку сільського господарства та зміцнення позицій України-експортера на міжнародній арені.

 

«Український агросектор посідає значне місце в економіці країни і має неабиякий потенціал, щоб стати «світовою житницею». Ми докладемо зусиль, щоб підтримати цей розвиток. Українські агрономи добре розуміються на вирощуванні рослин і вкладають душу у свої землі. З новою програмою вони зможуть побачити нові горизонти для зростання свого господарства, підвищити розуміння фінансових процесів, ефективно управляти підприємством і навчитись використовувати інновації та останні розробки для збільшення прибутку господарства. Ми віримо в те, що програма буде корисна кожному сільгоспвиробнику і сприятиме підйому українського агросектору в цілому», – підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

 

У проекті братимуть участь близько 240 аграріїв – представників великих та середніх агрогосподарств із земельним банком в середньому 4 тис. га, які націлені на покращення своїх бізнес-результатів. Програма охоплюватиме 12 локацій по Україні та до 1 млн га сукупної площі сільськогосподарських угідь.

 

В рамках освітнього проекту агровиробники зануряться у такі дисципліни як фінансовий менеджмент, маркетинг, бізнес-планування, управління ризиками та ефективне використання інноваційних технологій. Окрему увагу буде приділено практичним аспектам фінансування агробізнесу та успішній взаємодії між аграріями і банками, кредиторами, постачальниками та іншими партнерами.

 

Всі дисципліни викладатимуть експерти консультативної програми IFC, найбільшого глобального інституту розвитку, та співробітники компанії BASF, глобального лідера хімічної галузі.

 

«Мета співпраці BASF та IFC – надати можливість аграріям відчувати фінансовий аспект бізнесу, оцінювати різноманітні ризики, а отже, приймати більш виважені стратегічні рішення для успішного розвитку. У кожному регіоні передбачено 3 дні інтенсивних тренінгів та один день у спеціальному форматі B2B форуму – відкритого майданчика для налагодження ефективної співпраці між аграріями та фінансовими партнерами», – зазначив Артем Росляков, керівник групи маркетингових і фінансових сервісів BASF в Україні.

 

«Точка росту» відкриє двері для перших учасників у листопаді 2015 року і триватиме до листопада 2016 року. Після реалізації пілотного проекту компанії BASF та IFC проаналізують результати з метою продовжити програму на регулярній щорічній основі.

 

«Спільна навчальна програма з BASF – одна зі складових нашої ширшої роботи в агросекторі України. IFC – один із найбільших міжнародних інвесторів в український агробізнес. На сьогодні ми вже інвестували близько $1 млрд в різні проекти і плануємо продовжувати фінансування українських агрокомпаній та підтримувати їх через надання консультативних послуг», – підкреслила Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні.

 

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, просимо звертатися за електронною адресою basf@prp.com.ua, і ми надамо необхідну Вам інформацію.

 

З повагою,

 

Прес-офіс BASF

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here