Запуск унікальної освітньої програми BASF та IFC для аграріїв сприятиме сталому розвитку українського сільского господарства

0
11373

Київ, Україна – 03 листопада 2015 р. – Компанія BASF, найбільша хімічна компанія у світі, та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член групи Світового Банку, розпочинають спільний освітній проект «Точка росту» (The Growth Point) – інтенсивну освітню програму для аграріїв України. В межах проекту, що триватиме протягом сезону 2016 року, агрономи отримають нові знання і навички з управління сільськогосподарським підприємством, підвищення його ефективності та прибутковості. Подібний проект в Україні буде запущено вперше і його основною задачею стане забезпечення стабільного розвитку сільского господарства та зміцнення позицій України-експортера на міжнародній арені.

Київ, Україна – 03 листопада 2015 р. – Компанія BASF, найбільша хімічна компанія у світі, та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член групи Світового Банку, розпочинають спільний освітній проект «Точка росту» (The Growth Point) – інтенсивну освітню програму для аграріїв України. В межах проекту, що триватиме протягом сезону 2016 року, агрономи отримають нові знання і навички з управління сільськогосподарським підприємством, підвищення його ефективності та прибутковості. Подібний проект в Україні буде запущено вперше і його основною задачею стане забезпечення стабільного розвитку сільского господарства та зміцнення позицій України-експортера на міжнародній арені.

«Український агросектор посідає значне місце в економіці країни і має неабиякий потенціал, щоб стати «світовою житницею». Ми докладемо зусиль, щоб підтримати цей розвиток. Українські агрономи добре розуміються на вирощуванні рослин і вкладають душу у свої землі. З новою програмою вони зможуть побачити нові горизонти для зростання свого господарства, підвищити розуміння фінансових процесів, ефективно управляти підприємством і навчитись використовувати інновації та останні розробки для збільшення прибутку господарства. Ми віримо в те, що програма буде корисна кожному сільгоспвиробнику і сприятиме підйому українського агросектору в цілому», – підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

У проекті братимуть участь близько 240 аграріїв – представників великих та середніх агрогосподарств із земельним банком в середньому 4 тис. га, які націлені на покращення своїх бізнес-результатів. Програма охоплюватиме 11 областей України та до 1 млн га сукупної площі сільськогосподарських угідь.

В рамках освітнього проекту агровиробники зануряться у такі дисципліни як фінансовий менеджмент, маркетинг, бізнес-планування, управління ризиками та ефективне використання інноваційних технологій. Окрему увагу буде приділено практичним аспектам фінансування агробізнесу та успішній взаємодії між аграріями і банками, кредиторами, постачальниками та іншими партнерами.

Всі дисципліни викладатимуть експерти консультативної програми IFC, найбільшого глобального інституту розвитку, та співробітники компанії BASF, глобального лідера хімічної галузі.

«Мета співпраці BASF та IFC – надати можливість аграріям відчувати фінансовий аспект бізнесу, оцінювати різноманітні ризики, а отже, приймати більш виважені стратегічні рішення для успішного розвитку. У кожному регіоні передбачено 3 дні інтенсивних тренінгів та один день у спеціальному форматі B2B форуму – відкритого майданчика для налагодження ефективної співпраці між аграріями та фінансовими партнерами», – зазначив Артем Росляков, керівник групи маркетингових і фінансових сервісів BASF в Україні.

«Точка росту» відкриє двері для перших учасників у листопаді 2015 року і триватиме до листопада 2016 року. Після реалізації пілотного проекту компанії BASF та IFC проаналізують результати з метою продовжити програму на регулярній щорічній основі.

«Спільна навчальна програма з BASF – одна зі складових нашої ширшої роботи в агросекторі України. IFC – один з найбільших міжнародних інвесторів в український агробізнес. На сьогодні ми вже інвестували близько $1 млрд в різні проекти і плануємо продовжувати фінансування українських агрокомпаній та підтримувати їх через надання консультативних послуг», – підкреслила Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні.

 

Про концерн BASF

Концерн BASF створює хімію вже протягом 150 років. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафту і природний газ. Ми є лідерами хімічної галузі, ми поєднуємо у своїй діяльності економічні успіхи, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Спираючись на наукові досягнення та інновації, ми допомагаємо компаніям-замовникам вирішувати поточні та перспективні завдання, що стоять перед суспільством. Високоякісні продукти та рішення від BASF роблять внесок у заощадження ресурсів планети, у забезпечення її жителів продуктами харчування та у поліпшення якості життя. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізові: «Ми створюємо хімію задля сталого майбутнього». Обсяг продажів концерну BASF у 2014 р. перевищив 74 млрд євро, а загальне число співробітників склало близько 113 тисяч осіб. Акції BASF торгуються на фондових біржах у Франкфурті (BAS), Лондоні (BFA) і Цюріху (AN). Докладнішу інформацію про концерн BASF представлено в мережі Інтернет за адресою: www.basf.com.

 

Про підрозділ засобів захисту рослин BASF

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF, обсяг продажів якого склав понад 5,4 млрд євро у 2014 році, є постачальником інноваційних рішень для захисту рослин, обробки насіння і біологічного контролю, а також рішень для вирощування рослин в умовах стресу та нестачі поживних речовин. Портфель розробок підрозділу містить також продукти для газону та декоративних рослин, боротьби зі шкідниками сільського господарства та для охорони здоров’я. Підрозділ засобів захисту рослин BASF разом з аграріями успішно створює і впроваджує інновації для захисту та збільшення врожаїв, підвищення ефективності сільського господарства та виробництва високоякісних продуктів харчування. Завдяки впровадженню нових технологій і ноу-хау підрозділ засобів захисту рослин BASF підтримує агровиробників заради поліпшення якості життя їхніх сімей та всього населення світу. Докладніша інформація представлена за адресою: www.agro.basf.ua

 

Праця аграрія – одна з найважливіших на Землі!

Кількість населення у світі стрімко збільшується, до 2050 року на Землі житиме близько 9 мільярдів людей. Це означає зростання потреб у продуктах харчування. Тому на аграріїв покладено велику відповідальність за отримання максимальних врожаїв та забезпечення продуктів харчування найвищої якості. У співпраці з аграріями BASF розробляє хімічні елементи заради досягнення спільної мети: зберегти кожну зернину та отримати максимальний урожай від землі з турботою про неї, як про безцінний ресурс.

 

Про Проект «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії»

Основна мета Проекту розширити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників. Проект співпрацює із банками, постачальниками матеріально-технічних ресурсів, трейдерами, страховими та лізинговими компаніями над збільшенням об’ємів фінансування агровиробників шляхом забезпечення доступу до фінансових та товарних кредитів, лізингу, агростраховування. Проект планує розробити та запропонувати ринку ряд фінансових інструментів, що допоможе збільшити кількість та об’єм кредитів, виданих агровиробникам, а також збільшити обсяги страхування.

 

 

03 листопада, 2015

Катерина Степанюк

Менеджер з маркетингових комунікацій

+38 066 964 16 64,

kateryna.stepaniuk@basf.com


Юлія Пряникова

Прес-служба

+38 098 30 999 53,

jpryanykova@prp.com.ua

 

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here