«ІнтерАГРО Комплекс 2015» – новий формат, нові можливості!

0
11497

27-29 жовтня увагу учасників та відвідувачів виставки «ІнтерАГРО Комплекс» буде акцентовано на питаннях економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій на кожному етапі агропромислового виробництва.

«ІнтерАГРО Комплекс 2015» – новий формат, нові можливості!

27-29 жовтня увагу учасників та відвідувачів виставки «ІнтерАГРО Комплекс» буде акцентовано на питаннях економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій на кожному етапі агропромислового виробництва.

«ІнтерАГРО Комплекс» – це сучасна міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу.

До уваги відвідувачів учасники виставки представлять: сільськогосподарську техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг. Виставка буде розміщена у трьох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Головна особливість виставки – представлення новітніх аграрних технологій та комплексних рішень, впровадження яких дозволить розвивати аграрне господарство при наявних матеріально-технічних ресурсах, що дозволить досягти:

* збільшення врожайності;

* зменшення витрат на одиницю продукції;

* високої якості продукції відповідно до міжнародних стандартів.

 

Серед яскравих подій виставки:

* міжнародний аграрно-технологічний форум: «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки»;

* конференція «Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології Strip-till в різних агрокліматичних зонах України»;

* майстер-класи з актуальних питань виробничої діяльності агропідприємств в рамках постійно діючої експозиції «Академія аграрного успіху»;

* День Франції в Україні, в рамках якого відбудуться міжнародні семінари різної тематики, серед яких: «Формування стратегій реалізації аграрної продукції виробниками в Україні»;

* конференція: «Ігри патріотів. Чого чекати агробізнесу у 2016 році – аналітика експертів».

 

ВПЕРШЕ в рамках міжнародної виставки «ІнтерАГРО Комплекс» буде організовано проект «Академія аграрного успіху»!

«Академія аграрного успіху» ˗ це діюча експозиція, основана на практичному досвіді створення високорентабельного сільськогосподарського підприємства замкненого циклу з високим коефіцієнтом переробки продукції рослинництва та тваринництва, розвиненою інфраструктурою та новітніми технологіями енергозбереження.

 

Скористайтесь унікальною нагодою стати учасником головної сільськогосподарської події країни – виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015», адже це джерело цінної інформації, необхідної для впровадження інноваційних технологій ведення ефективного агропромислового виробництва.

 

Чекаємо на Вас 27-29 жовтня на «ІнтерАГРО Комплекс 2015»!

ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2Б).

Більш детальна інформація та замовлення безкоштовного запрошення на сайті www.complex.interagro.in.ua або за телефонами дирекції: (044) 490-64-69 і (044) 461-93-68.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here