Виробники фруктів в Китаї постраждали через втрату врожаю

0
111329

Китайські фермери, які постраждали від втрати врожаю через карантин коронавируса і повільного відновлення попиту, прагнуть скоротити посадки або навіть влаштуватися на іншу роботу, щоб покрити свої втрати, передає Freshfruitportal.

Через карантинні заходів щодо стримування поширення вірусу були порушені ланцюжки поставок і трудові ресурси, що не дозволило багатьом фермерам збирати продукти або продавати те, що вони могли врятувати.

За даними Міністерства сільського господарства США, Китай є найбільшим виробником багатьох фруктів, на його частку припадає більше половини світових яблук і приблизно 70% всього грейпфрута, персиків, мандаринів і груш, хоча більшість з них споживається на місцевому рівні.

Найбільше постраждали дрібні фермери, які не мають доступу до холодильних камер, або ті, які виробляють продукти, що швидко псуються, такі як помідори черрі і полуниця.

Галузеві експерти кажуть, що багато фермерів відновили виробництво, так як ослаблення китайських вірусів ослабло, але попит відновлювався повільніше, особливо з боку комерційних покупців, таких як ресторани, кафе та їдальні.

«Пропозиція відновилася швидше, ніж попит, що впливає на ціни. Незважаючи на те, що багато ресторанів були відкриті, відновлення попиту все ще йде повільно», — сказав Дарін Фрідріхс, старший азіатський аналітик по сировинних товарах в INTL FCStone в Шанхаї.

У місті Ляочен на заході провінції Шаньдун фермер, що вирощує помідори черрі, сказав, що посівна площа його теплиці в його кооперативі, складова близько 4000 му, приносить збитки при поточних цінах, і багато дрібних фермерів можуть перейти на інші культури.

Ціни на сорти полуниці на оптовому ринку Beijing Xinfadi в лютому і березні цього року знизилися на 12% і майже вдвічі в порівнянні з відповідним періодом 2019 року. Ціни на помідори черрі знизилися на 12%.

Два фермера з вирощування мандаринів в окрузі Наньфен, провінція Цзянси, заявили, що не змогли продати більшу частину своїх запасів, оскільки карантин знизив попит. Один сказав, що він зменшить свою площу і візьме іншу роботу на будівництві, а другий сказав, що його сім’я буде пересаджувати, але тільки половину свого саду, враховуючи низькі ціни.

Аналітики кажуть, що позбавлення від впливу коронавируса прискорить консолідацію в галузі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here