У Іспанії планують заборонити продаж плодів у пластикових контейнерах

0
11951

Продаж фруктів та овочів у пластикових контейнерах буде заборонений як у роздрібних магазинах, так і у супермаркетах в Іспанії з 2023 року.  Про це повідомляє Blueberries consulting. Це один із заходів, передбачених Королівським декретом щодо упаковки та відходів, який уряд доопрацьовує.

Для роздрібних торговців уряд Іспанії планує заходи щодо стимулювання оптового продажу свіжої продукції без упаковки. Такі організації мають дозволяти клієнтам привозити власні контейнери для багаторазового використання для повторного наповнення, хоча підприємства будуть встановлювати умови їх чистоти та придатності.

Згідно з інформацією, харчові продукти, яким загрожує псування, коли продаються оптом, будуть виключені із заборони на пластикові контейнери. Перелік продуктів буде встановлено Іспанським агентством з безпеки та харчування харчових продуктів.

Заборона на упаковку овочів та фруктів поширюватиметься на партії вагою менше півтора кілограми. Це заборона, подібна до тієї, що міститься у французькому законодавстві проти відходів, який набуде чинності у 2022 році.

До кінця цього десятиліття, згідно законопроекту, 100% контейнерів з овочами та фруктами, які продаватимуться на ринку, підлягатимуть вторинній переробці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here