Bayer анонсує виробництво органічного насіння

0
11897

Компанія Bayer оголосила, що розширить свої пропозиції насіння овочів в рамках нової програми «Овочі від Bayer», включаючи насіння органічного виробництва. Новація буде зосереджена на сертифікованому органічному виробництві трьох ключових культур для тепличного ринку – помідорів, солодкого перцю та огірка. Сорти будуть продаватися як під брендами насіння овочів Seminis, так і De Ruiter. Про це повідомляє Seed World.

Розширене портфоліо компанії Bayer є реакцією на зростання попиту клієнтів на високоякісне органічне насіння. Міжнародна федерація рухів органічного сільського господарства (IFOAM) оцінює, що сьогоднішній світовий ринок органічних продуктів харчування становить більше 106 мільярдів євро. Світовий ринок насіння органічних харчових продуктів оцінювався у 355 млн доларів США у 2020 році і, як очікується, зросте до 480 млн доларів США до 2025 року. Цей підвищений попит дає можливість багатьом клієнтам Bayer розвивати свій бізнес.

Комерційний запуск нового сертифікованого портфеля органічних продуктів планується на початок 2022 року і зосереджуватиметься на швидкозростаючих органічних ринках Канади, США, Мексики, Іспанії та Італії з потенціалом майбутнього розширення на основі ринки. Тим часом компанія вживає всіх необхідних заходів для отримання належної сертифікації на своїх підприємствах для підготовки до прийому, переробки, зберігання та розповсюдження сертифікованого органічного насіння. Пропозиції насіння овочевих культур є ще одним важливим інструментом для виробництва сертифікованої органічної продукції у всьому світі.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here