«СИНГЕНТА» НА ВИСТАВЦI FRUIT LOGISTICA 2017

0
11551

8-10 лютого в  Берліні відбулася найбільша в Європі виставка Fruit Logistica, присвячена овочам та фруктам. Це одна з найважливіших міжнародних виставок свіжої плодоовочевої продукції, в якій беруть участь близько 3000 експонентів і яку цього року відвідали біля 70 000 гостей.

Виставка була дуже насиченою і різноманітною.  Ми ж хочемо детальніше познайомити Вас зі стендом наших давніх партнерів — компанією «Сингента», яка має один із провідних бізнесів з виробництва насіння овочевих культур у світі.

На стенді компанії «Сингента» відвідувачі мали змогу не тільки ознайомитися з новинками, а й скуштувати деякі з них, зокрема смачні томати, дині, кавуни та інші ласощі, свіжоприготовлені французьким шеф-кухарем Michel Dussau.

В центрі уваги був Crisp Fresh. Це гібрид кавуна від «Сингенти», який було номіновано на нагороду виставки Fruit Logistica в галузі інновацій.   Безкісточковий  кавун Crisp Fresh — нова лінійка продукції компанії «Сингента», розроблена спеціально для зростаючого ринку свіжонарізних фруктів. Crisp Fresh мають унікальну генетичну ознаку, яка покращує пружність м’якоті, зменшує втрату рідини після обробки та збільшує термін придатності нарізаного продукту до 10 діб.

З метою зустрітися з клієнтами і колегами по галузі на виставку завітали генеральний директор «Сингента» Erik Fyrwald і голова підрозділу «Насіння овочевих культур» компанії David Morgan. Варто зауважити, що з  лютого 2016 року бізнес насіння овочевих культур виділили в окремий підрозділ, що дозволить в подальшому оперативніше реагувати на потреби ринку і задовольняти вимоги партнерів у всьому світі.

David Morgan сказав:

Fruit Logistica є важливою нагодою, щоб стати ближчими до наших клієнтів і партнерів, а також продемонструвати наші інновації та продукти. Багато клієнтів, з якими я говорив,  у захваті від нашої енергії  та цілеспрямованості, з якою «Сингента» концентрується на насінні овочевих культур. Щиро дякую всім нашим партнерам, які мають стосунок до створення продуктів, хто знайшов час, щоб відвідати наш стенд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here