«ФРУКТИ. ОВОЧI. ЛОГIСТИКА» – ПIДСУМКИ ГОЛОВНОI ПОДII СЕЗОНУ

0
11817

17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи головної аграрної події сезону – виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи головної аграрної події сезону – виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

Масштаби виставки вражали! Адже її учасниками стали компанії з 23 країн світу. Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Данія та вперше – Австрія.

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводилися за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Завдяки участі у виставках провідних міжнародних та вітчизняних брендів – виробників сільськогосподарської техніки, насиченій  та потужній діловій програмі, партнерству з відомими світовими організаціями  «Фрукти. Овочі. Логістика» стала головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

Яскравими заходами виставок стали:

День Франції в Україні.

VIII Голандсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства;

III Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність»;

Всеукраїнський конкурс з визначення кращих брендів ресурсного забезпечення агропромислового комплексу «Агробренд 2017».

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» вдячна всім компаніям, які взяли участь у роботі  виставки «Фрукти. Овочі. Логістика», а також у бізнес-програмі заходів та бажає творчих успіхів у ділових починаннях, подальшого розвитку та процвітання бізнесу!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here