Революція на ринку броколі

0
11498
Так охарактеризувала зарубіжна преса презентацію фіолетового гібриду броколі Purple Magic F1 від компанії Sakata Seed Ibérica, де вважають, що новинка  допоможе збільшити кількість прихильників цього овочу. Зазначається, що це перший в історії фіолетовий гібрид броколі, який має не тільки фіолетовий окрас голівки, а і ніжки рослини. Над створенням гібриду працювали десять років.

Як повідомляє portagrano, за яскраво-фіолетовим кольором качану криється справжня магія, Purple Magic F1 має вищий вміст антоціанів, ніж броколі традиційного кольору. Згідно з дослідженням, у якому порівнювали обидва види броколі, Purple Magic містить концентрацію антоціанів подібну до тієї, що спостерігається в полуниці, і втричі вищу, ніж у гранатах. Антоціани – це біомолекули з високою антиоксидантною дією, вони наділені протираковими властивостями, корисні для зору та серцево-судинної системи. 

За словами керівника відділу розвитку Brásicas de Sakata Seed Ibérica Антоніо Ібарри, незважаючи на те, що недоліками спеціальних овочів були невисока продуктивність і перевищення витрат на їх вирощування, Purple Magic демонструє врожайність, дуже схожу на врожайність зеленої броколі і аналогічні дати збору врожаю. Наразі Purple Magic F1 в іспанській провінції Мурсія має 4-місячний цикл збору. Гібрид має структуру подібну до будь-якої зеленої броколі – з дуже дрібним зерном і куполоподібною шкіркою, але відрізняється естетично завдяки забарвленню, особливо на стеблі. 

До речі, за повідомленням інформджерел, за останнє десятиліття споживання броколі в світі зростало в геометричній прогресії. Зокрема в Іспанії броколі стало одним з основних продуктом харчування. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here