Pink Lady названо яблуком року

0
11269

Pink Lady визнано найкращим яблуком 2022 року. Повідомляє Fresh Fruit Portal.  Висновки засновані на результатах тестування, яке тривало протягом семи місяців, процес здійснювали дієтологи та кулінари широковідомого американського журналу Good Housekeeping Institute, штаб-квартира якого знаходиться у Нью-Йорку. Лабораторія видання (Good Housekeeping Nutrition Lab) ретельно аналізує та оцінює харчові продукти, щоб визначити, чи відповідають вони стандартам. Продукти перевіряються на основі сталих харчових критеріїв, які формувалися понад століття. Крім того, лабораторія аналізує новітні дієти та тенденції здоров’я, щоб отримати підтвердження, що є насправді корисним для здоров’я людини. Складно уявити, але для тестування у Good Housekeeping Nutrition Lab знадобилося 5300 зразків різноманітних харчових продуктів, майже 50 000 точок даних було проаналізовано, щоб вибрати переможців премії Healthy Snack Award. Окрім яблук бренду Pink Lady, до переліку нагороджених премією потрапили бренди з виробництва яблучних чипсів та фруктових фрипсів зі скоринкою, виробники мандаринів та швидких закусок на основі мигдальних горіхів.  

У Good Housekeeping Institute зазначили, що дегустатори назвали яблука бренду Pink Lady «хрусткими, освіжаючим і неймовірно смачним, такими, що перевершують смак інших яблук».

Повідомляється, що перші яблука бренду Pink Lady були привезені до Сполучених Штатів більше 25 років тому, їх почали вирощувати у штаті Вашингтон, а згодом і інших сільськогосподарських регіонах країни. Нині сорти, які продаються під брендом Pink Lady, займають шосте місце за популярністю на ринку США. Їх вирізняє помологічна особливість –  ці яблуні зацвітають одні з перших, а врожай можна збирати до пізньої осені. 

Зазначається, що сорти бренду Pink Lady є популярними у Австралії і Новій Зеландії, звідки вони походять, а також у Чилі, Канаді, Аргентині, Південній Африці, Уругваї, Бразилії, Японії, Італії, Іспанії, Франції, Сербії, Великобританії та Ізраїлі.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here