Монреальський супермаркет пропонує свіжі продукти зі свого саду на даху

0
111335

Ви, ймовірно, не очікуєте знайти ферму на даху вашого місцевого супермаркету.

«Люди не вірять, що ми можемо вирощувати овочі на даху», — сміється Карл Пічетт, віце-президент з маркетингу Sobeys Quebec.

Але це саме те, що робить IGA супермаркет в Монреальському районі Сен-Лоран. Вони посадили сад на даху площею 23 000 квадратних футів, який покупці можуть помітити зі стоянки. Це третій рік роботи саду.

«Споживачі шукають свіжі продукти, — пояснює Пічетт, — але якщо ви зможете вирощувати власні овочі, органічні, на своєму даху, це зробить їх дуже корисними для споживача».

Вони починають свою роботу навесні і вирощують 30 різних видів фруктів і овочів, які змінюються протягом сезону. Як листова зелень — капуста, петрушка і мангольд, які люблять прохолодну погоду, а також інші, які краще справляються зі спекою.

Клієнти можуть побачити продукцію на екрані в магазині і замовити те, що вони хочуть. Поки вони чекають, вони можуть спостерігати за

95 відсотків того, що вирощено, продвється.

Покупці виглядають задоволеним. Мішель Сен-Жорж каже, що почав купувати овочі в минулому році, тому що це має сенс з екологічної точки зору.

«Про це я і кажу своїм друзям», — говорить він. «Насправді, деякі з наших друзів почали приїжджати сюди, щоб купити собі продукцію з даху».

Представники компанії говорять, що хочуть продовжувати вирощувати різні продукти і готові спробувати навіть квіти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here