11-та виставка з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні.

0
11536

Організатори Flower Expo Ukraine дуже раді повідомити, що Джамала, яка виграла у 2016 році Євробачення з піснею «1944», буде присутня на Flower Expo Ukraine 2017 для вручення сертифікату про назву тюльпана на її честь компанією StoKolex.

Організатори: ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди)

 

21-23 березня 2017 року

Київ, Україна


«Переможниця Євробачення 2016. Тюльпан, названий на честь Джамали компанією StoKolex»

 

Організатори Flower Expo Ukraine дуже раді повідомити, що Джамала, яка виграла у 2016 році Євробачення з піснею «1944», буде присутня на Flower Expo Ukraine 2017 для вручення сертифікату про назву тюльпана на її честь компанією StoKolex.

 

Компанія StoKolex з Нідерландів, яка спеціалізується на вирощуванні та експорті цибулин тюльпанів в Східну Європу, запропонувала Джамалі назвати новий сорт тюльпана на її честь. Джамала була в захваті від цієї ідеї, і дуже пишається тим, що новий сорт тюльпана носитиме її ім’я.

 

Після офіційного відкриття виставки Flower Expo Ukraine у вівторок 21 березня, буде організовано спеціальну церемонію вручення сертифікату Джамалі.

 

Організатори дуже задоволені ініціативою компанії StoKolex і раді вітати Джамалу на виставці. Той факт, що Євробачення пройде через півтора місяці після Flower Expo Ukraine в тому ж самому місці, створює унікальний імпульс та неперевершену атмосферу.

 

Flower Expo Ukraine 2017 пройде з 21-23 березня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві.

 

Ми запрошуємо відвідувачів, які бажають стати свідками цього прекрасного заходу, зареєструватися на сайті Flower Expo Ukraine через інтернет-систему реєстрації відвідувачів.

 

Для отримання додаткової інформації про виставку, будь ласка, перейдіть за посиланням: www.flowerexpo-ukraine.com

 

Київ, Україна, 20 лютого 2017

 

Примітка: компанія StoKolex спеціалізується на вирощуванні та експорті квіткових цибулин в Східну Європу. Компанія розташована в м. Діркшон (Нідерланди), звідки і поставляє товар своїм клієнтам.

 

Тюльпани є їх основною спеціалізацією, але вони також доставляють нарциси, гладіолуси, гіацинти, іриси і лілії.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

 

ТОВ «Компанія «Місто Мрії» офіс 3, вул. Гмирі 13 02140 Київ, Україна Тел.: +380 44 577 04 25 Факс: +380 44 577 04 26 E-mail: exhibition@cityofdreams.com.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here