ПРЕС-РЕЛІЗ: Компанія BASF сприяє розвитку вітчизняного овочівництва

0
11418

Овочівництво – це ще один напрям для розвитку та розширення потенціалу українського сільського господарства. Компанія BASF вбачає великі перспективи в цьому сегменті і відкрила перший в Україні овочевий демоцентр, що сприятиме зміцненню позицій українських овочівників на регіональному та міжнародному рівні.

Компанія BASF сприяє розвитку вітчизняного овочівництва

 

Київ, Україна – 05 червня 2015 р. – Компанія BASF, провідний постачальник засобів захисту рослин, бачить значні перспективи в сегменті українського овочівництва як з точки зору збільшення виробництва, так і розвитку збуту продукції на вітчизняному та експортних ринках. Для підтримки аграріїв у цьому сегменті компанія відкрила свій перший в Україні демонстраційний центр для овочевих культур. У тісній співпраці з тими, хто працює на землі, тут випробовуватимуться інноваційні препарати та спільними зусиллями здійснюватиметься пошук найефективніших рішень у захисті рослин.

 

Це вже 17-й демоцентр BASF в Україні: 14 з них спеціалізуються на випробуванні препаратів на польових культурах і по одному – садових насадженнях (переважно яблунях), винограді та овочах.

 

Новий дослідний майданчик площею 15 га діятиме на базі господарства ПП «Коновальчук Ю.С,» в с. Малокаховка, Каховського р-ну, Херсонскої обл., адже саме цей регіон традиційно вважається одним із ключових у вирощуванні овочів в Україні.

 

Робота демоцентру дозволить ретельно відслідковувати ефективність препаратів BASF за різних умов застосування та розробляти практично обґрунтовані рекомендації, які допоможуть іншим фермерським господарствам у підвищенні ефективності господарювання. «Овочівники – особлива категорія аграріїв. Через велику конкуренцію серед них не так багато агрономів, готових відкрито ділитися своїм досвідом і досягненнями. Раніше в різних регіонах Україні ми закладали так звані демополігони, де господарства випробовували окремі препарати BASF за визначеною схемою. Тепер ми відкрили перший стаціонарний, постійно діючий овочевий демоцентр у господарстві, де спеціалісти BASF здійснюватимуть повний консультаційний супровід і оцінку результатів, а аграрії матимуть можливість подивитися на ділянки, долучитися до обговорення та отримати професійну пораду», – розповідає Маріано Етчеверрі, технічний директор компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

 

На новому майданчику застосовуватиметься повний комплекс захисту овочевих культур від компанії BASF – перш за все для ранньої картоплі, цибулі, огірків на відкритому ґрунті. Спектр препаратів охоплюватиме як новинки, так і ті, що вже добре себе зарекомендували серед аграріїв: фунгіциди Орвего®, Кабріо® Дуо, Акробат® МЦ, Полірам® ДФ, Кабріо® Топ, Ровраль® Аквафло, інсектициди Номолт®, Бі-58® Новий, Фастак®, а також гербіцидні препарати Стомп® 330, Фронтьєр® Оптіма, Арамо® 45.

 

«У сьогоднішніх непростих умовах ми не можемо ризикувати, саме тому вже протягом 3-х років віддаємо перевагу продуктам BASF, що на практиці демонструють високу ефективність та надійність. Унікальна діюча речовина піраклостробін, що входить до препаратів групи AgCelence®, дозволяє нам отримувати ще більші врожаї навіть за стресових погодних умов, – зазначив Юлій Коновальчук, головний агроном ПП «Коновальчук. Ю.С.»Саме тому ми переконані, що з постійними консультаціями та підтримкою компанії в рамках роботи нового демоцентру  ми поглибимо знання у сфері захисту рослин і досягатимемо ще кращих результатів».

 

«Овочевий ринок в Україні на даний момент направлений перш за все на внутрішнє споживання. Тим не менш, технології та інновації компанії BASF дозволяють максимально розкрити потенціал рослини та забезпечити агронома великою врожайністю. Овочі та фрукти – це ще один напрямок розвитку та розширення для українського сільського господарства, тож ми вбачаємо великі перспективи для експорту та раді сприяти зміцненню позицій України на регіональному та міжнародному рівнях», – підсумовує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

 

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, просимо звертатися за електронною адресою jpryanykova@prp.com.ua, і ми надамо необхідну Вам інформацію.

 

З повагою,

 

Прес-офіс BASF

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here