Fresh Business Expo 2017

0
11618

Fresh Business Expo – провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва.

Fresh Business Expo – провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва.

Fresh Business Expo –міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД.

Організатори виставки: ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна).

Тематичні напрямки виставки: – Технології вирощування – Тепличні технології та обладнання – Зберігання, охолодження та консервування – Сортування, пакування й інші технології та обладнання для післязбиральної обробки – Обладнання для переробки фруктів та овочів – Маркетинг в плодоовочевому секторі – Постачальники плодоовочевої продукції – фермери – Імпортери плодоовочевої продукції – продавці

Разом із нашими партнерами по плодоовочевій галузі було розроблено план, спрямований на залучення відвідувачів, що включає в себе: пряму розсилку всім ключовим байєрам, рекламну кампанію у спеціалізованій пресі, співпрацю з асоціаціями та державними установами, а також невід’ємну частину – програму спеціалізованих семінарів та Торговий форум.

Виставка Fresh Business Expo єднає ваш бізнес із плодоовочевою галуззю України та є міжнародною платформою для розвитку цих зв’язків в Україні.

 

Ключова інформація Fresh Business Expo: Назва: Міжнародна виставка для галузі плодоовочівництва України та країн СНД Організатори: ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна). Підтримка: Українська спілка промисловців та підприємців, Українська Аграрна Конфедерація, Італійське торгове агентство, Офіс Радника з сільськогосподарських питань Посольства Королівства Нідерландів, Посольство Греції в Україні, Асоціація “Укрсадпром”. Дати наступної виставки: 5 – 7 грудня 2017 Місце проведення: Київ, Україна, Міжнародний виставковий центр (МВЦ), Броварський проспект 15, Павільйон №1 Періодичність: Щорічна

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here