BASF ініціював проведення першої конференції Farm Network, де аграрна спільнота могла поділитися досвідом ведення сільського господарства

0
11444

Лімбургерхоф, Німеччина – 25 листопада, 2015 р. – Наприкінці листопаду BASF зібрав експертів із шести країн Європи з метою популяризації найкращих надбань сільського господарства та поширення їх серед ключових гравців галузі.

 

  • На конференції експерти поділилися практичними ідеями щодо покрашення сільськогосподарського середовища в Європі
  • Партнерство зміцниться та стане глобальним до 2020 року

 

Лімбургерхоф, Німеччина – 25 листопада, 2015 р. – Наприкінці листопаду BASF зібрав експертів із шести країн Європи з метою популяризації найкращих надбань сільського господарства та поширення їх серед ключових гравців галузі. Конференція стала частиною діяльності Farm Network (Мережі Агрогосподарств), партнером якої виступає компанія BASF, та покликана сприяти впровадженню програм, які поєднують ефективне ведення сільського господарства зі збереженням ґрунту і довкілля для наступних поколінь. Farm Network розробляє практичні заходи для сучасних комерційних агрогосподарств та адаптує їх під локальні умови – і наразі вже допомогла багатьом агровиробникам збільшити різноманіття видів птахів та комах на полях, а також ефективно управляти збереженням та використанням водних ресурсів і ґрунту.

«BASF – рішучий прихильник партнерства на зразок Farm Network. Коли йдеться про партнерство, подібно до хімії, ми вбачаємо його у створенні правильних зв’язків, які дозволяють формувати майбутнє», – пояснив Вінсент Грос, старший віце-президент Підрозділу засобів захисту рослин BASF у Європі, СНД, Центральній Азії, Африці та на Близькому Сході. Учасниками конференції стали аграрії-професіонали, представники університетів та організацій з охорони природи, експерти BASF та ті, хто запроваджують інновації в агросфері. «Ми зібрали фахівців з різним досвідом, щоб обговорити неймовірно важливе завдання, яке стоїть перед аграріями та усім суспільством – як сучасне сільське господарство може сприяти процвітанню довкілля», – пояснив Грос.

Одним із прикладів високоефективних і широко розповсюджених заходів, який також пропагують експерти Farm Network, є висаджування однорічних або багаторічних рослин навколо полів для створення середовища життя корисних комах. Експерти готові надавати конкретні рекомендації з аналізом ситуації на конкретній місцевості та з урахуванням локальних умов посіву та скошування таких рослин, що забезпечить цілорічне цвітіння. «Спільні досягнення підштовхнули нас до нової мети: до 2020 року ми перетворимо Farm Network з європейської платформи на всесвітню», – підсумував Грос.

Конференція відбулася в Бад-Дюркхаймі, Німеччина, 23-24 листопада. У рамках події учасники з Чехії, Франції, Німеччини, Італії, Польщі та Великобританії поділилися результатами власних досліджень та розробили спільні рекомендації щодо збереження біорізноманіття та захисту ресурсів європейських сільських господарств. Ці заходи включають регулювання агрономічної діяльності на полях, поліпшення якості природнього середовища поза межами поля, а також пошук нових шляхів для сприяння впровадженню найкращих практик.

 

Про Farm Network, партнером яких виступає компанія BASF

Учасники Farm Network акцентують свою увагу як на збереженні та примноженні біорізноманіття, так і на відповідальному використанні ґрунту та водних ресурсів у комерційному сільському господарстві. Farm Network в Європі заснована у 2002 році та включає в себе господарства Бельгії, Чехії, Франції, Німеччини, Італії, Польщі та Великобританії. Мережа налічує 15 незалежних агрогосподарств, які у співпраці з понад 30 місцевими партнерами – аграріями-професіоналами, представниками природоохоронних організацій та університетів, експертами BASF та іншими постачальниками аграрних інновацій, – працюють над забезпеченням сталого розвитку сільського господарства.

Про концерн BASF

Концерн BASF створює хімію вже протягом 150 років. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафту і природний газ. Ми є лідерами хімічної галузі, ми поєднуємо у своїй діяльності економічні успіхи, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Спираючись на наукові досягнення та інновації, ми допомагаємо компаніям-замовникам вирішувати поточні та перспективні завдання, що стоять перед суспільством. Високоякісні продукти та рішення від BASF роблять внесок у заощадження ресурсів планети, у забезпечення її жителів продуктами харчування та у поліпшення якості життя. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізові: «Ми створюємо хімію задля сталого майбутнього». Обсяг продажів концерну BASF у 2014 р. перевищив 74 млрд євро, а загальне число співробітників склало близько 113 тисяч осіб. Акції BASF торгуються на фондових біржах у Франкфурті (BAS), Лондоні (BFA) і Цюріху (AN). Докладнішу інформацію про концерн BASF представлено в мережі Інтернет за адресою: www.basf.com.

Про підрозділ засобів захисту рослин BASF

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF, обсяг продажів якого склав понад 5,4 млрд євро у 2014 році, є постачальником інноваційних рішень для захисту рослин, обробки насіння і біологічного контролю, а також рішень для вирощування рослин в умовах стресу та нестачі  поживних речовин. Портфель розробок підрозділу містить також продукти для газону та декоративних рослин, боротьби зі шкідниками сільського господарства та для охорони здоров’я. Підрозділ засобів захисту рослин BASF разом з аграріями успішно створює і впроваджує інновації для захисту та збільшення врожаїв, підвищення ефективності сільського господарства та виробництва високоякісних продуктів харчування. Завдяки впровадженню нових технологій і ноу-хау підрозділ засобів захисту рослин BASF підтримує агровиробників заради поліпшення якості життя їхніх сімей та всього населення світу. Докладніша інформація представлена за адресою: www.agro.basf.ua

Праця аграрія – одна з найважливіших на Землі!

Кількість населення у світі стрімко збільшується, до 2050 року на Землі житиме близько 9 мільярдів людей. Це означає зростання потреб у продуктах харчування. Тому на аграріїв покладено велику відповідальність за отримання максимальних врожаїв та забезпечення продуктів харчування найвищої якості. У співпраці з аграріями BASF розробляє хімічні елементи заради досягнення спільної мети: зберегти кожну зернину та отримати максимальний урожай від землі з турботою про неї, як про безцінний ресурс.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here