Симбіоз сонячних панелей і рослин

0
11509

У Франції компанія Sun’Agri на площі трьох гектарів встановила установку з мобільними сонячними панелями, які працюють за принципом жалюзі, в насадженнях абрикоса, персика та вишні. Про це повідомляє Italiafruit News. Оригінальністю цієї системи є те, що панелі запрограмовані згідно потреб рослин. Вони обертаються за індивідуальним алгоритмом залежно від моделі зростання дерев або погодних умов.

Панелі встановлені на висоті 6 метрів і можуть повертатися на 90 градусів. Така конфігурація дозволяє знизити температуру на ділянці до 3 градусів Цельсія, повідомляють розробники.

Проект реалізується на засадах експерименту. У компанії Sun’Agri завдяки цій ділянці сподіваються отримати агрономічні дані необхідні для удосконалення моделей росту дерев, що дозволить керувати їх розвитком. Використовуються сорти, які демонструють різні потреби у теплі і сонячному промінні. 

До того ж установка фотоелектричних модулів (сонячних панелей) забезпечуватиме електроенергією, що допоможе фінансуванню досліджень. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here