В Італії бракує сезонних працівників

0
11443
SONY DSC

Про це повідомляє Fresh Plaza. Посуха, зростання виробничих витрат і нестача робочої сили є чинниками, які можуть бути згубними для фермерських господарств. Нині, коли в Італії літній період збору фруктів у розпалі, нестача сезонних працівників є найбільшою проблемою сільськогосподарських компаній, яка зачіпає весь ланцюжок поставок, включаючи зростання споживчих цін, йдеться у статті.

Як відмічає керівник профспілки агропідприємців “Confagricoltura Bologna” Гульєльмо Гараньяні, ідея механізації збирання врожаю є майбутньому, але треба вже зараз думати, як уникнути нестачі робочих рук під час збору врожаю. Громадяни Італії мало поінформовані про переваги сезонної роботи, а трудові мігранти не можуть потрапити до країни через бюрократичні перепони, які посилилися внаслідок пандемії. 

Італійський фермер Андреа Кавані розповів виданню скільки він втратив вишні внаслідок того, що йому не вдалося підібрати сезонних працівників. Нині аграрій побоюється за збір груші, яка дозріває, адже ця проблема не вирішується швидко і комплексно. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here