ЦИДЕЛI™ ТОП НА ЗАХИСТI ПЛОДОВИХ КУЛЬТУР

0
11652

Загальновідоме значення  плодів та ягід у житті людини, адже вони є цінним дієтичним продуктом харчування, джерелом органічних кислот, цукрів, дубильних, ароматичних речовин. Проте найбільше цінують плоди та ягоди за чималий вміст вітамінів, що мають лікувальне значення.

Загальновідоме значення  плодів та ягід у житті людини, адже вони є цінним дієтичним продуктом харчування, джерелом органічних кислот, цукрів, дубильних, ароматичних речовин. Проте найбільше цінують плоди та ягоди за чималий вміст вітамінів, що мають лікувальне значення.

Захист плодових культур ґрунтується на застосуванні високоселективних та малотоксичних препаратів хімічного й біологічного походження з нетривалим терміном очікування після обробки до збирання врожаю.

Завдяки високотехнологічним розробкам світового рівня та широкій лінійці засобів захисту яблуні компанія «Сингента» має змогу запропонувати садівникам програму професійного захисту садів на всіх етапах розвитку рослин.

Розвиток інфекційних хвороб починається з ураження рослин збудником хвороби. Безпосередньо після ураження захворювання протягом деякого періоду протікає скрито, без  зовнішніх ознак, лише через деякий час на уражених органах або на всій рослині проявляються симптоми хвороби. Серед найбільш поширених і небезпечних захворювань яблуні в Україні є ПАРША, БОРОШНИСТА РОСА, МОНІЛІОЗ І АЛЬТЕРНАРІОЗ.

Однією з найшкодочинніших хвороб на плодових культурах в Україні є борошниста роса. Вона проявляється у вигляді борошнистого нальоту на листках і черешках, що складається з грибниці та спороношення. Пізніше листки  скручуються і зовнішній край їх набуває забарвлення від рожевого до золотисто-коричневого. Уражені ягоди стають мовби обсипаними білим порошком, призупиняють ріст і можуть засохнути. Збудник хвороби зимує на рослинних рештках та уражених частинах рослин. При перших проявах  ураження хворобою слід застосувати такий препарат  компанії «Сингента», як Циделі™ Топ 140 DC, к. д. — фунгіцид з новою д. р. для професійних виробників плодових  культур. Інноваційно  новий клас фунгіцидів. Циделі™ Топ вирізняється широким спектром дії, лікувальними властивостями, подовженим захисним ефектом і потужною трансламінарною дією.

Діюча речовина: дифеноконазол, 125 г/л; цифлуфенамід, 15 г/л

Хімічна група: триазоли, амідоксими

Препаративна форма: концентрат, що диспергується

Клас токсичності: класифікація ВОЗ  III

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

✓ Найкращий системний препарат для захисту  яблуні  від   борошнистої роси з лікувальним ефектом.

Препарат одночасно захищає як від борошнистої роси, так і від парші, альтернаріозу, кладоспоріозу та інших видів плямистостей.

✓ Властива газова фаза (до 4 см від місця потрапляння краплі).

✓ Подовжена профілактична, лікувальна й залишкова активність (до 30–40 днів).

✓ Поєднання двох діючих речовин унеможливлює виникнення резистентності.

✓ Стійкість до змивання дощем і високих температур.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here