Міжнародна науково-практична конференція «Технології та Інновації: ягідництво і переробка», Львів, Україна

0
11658

14-15 грудня у Західній Україні відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Технології та Інновації: ягідництво та переробка». Дводенний захід включає конференц-день, виставку сучасних технологій, презентацію продукції переробки ягід та фруктів, Дегустаційний конкурс, які відбудуться у Львові 14 грудня, та бізнес-тур із майстер-класами 15 грудня на Івано-Франківщині.

14-15 грудня у Західній Україні відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Технології та Інновації: ягідництво та переробка». Дводенний захід включає конференц-день, виставку сучасних технологій, презентацію продукції переробки ягід та фруктів, Дегустаційний конкурс, які відбудуться у Львові 14 грудня, та бізнес-тур із майстер-класами 15 грудня на Івано-Франківщині.

Українські та міжнародні експерти, представники розсадників, успішні ягодоводи, компанії з виготовлення техніки та технологій, експортери та імпортери, представники торгівельних мереж відкриють секрети, як виростити, переробити та вигідно реалізувати врожай ягід. Вже готуються представити свої напрацювання, досвід та знання спеціалісти галузі з різних регіонів України, Польщі, Білорусі, Німеччини. Організатор Конференції – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації».

Серед головних тем конференції – переробка фреш-продукції. Інноваційні технології переробки фруктів і ягід для українських виробників сьогодні – це шанс вийти на нові ринки збуту, зробити свій продукт конкурентоспроможним, уникнути втрат від утилізації і продавати продукцію з доданою вартістю. У рамках Конференції представники українських, німецьких, польських та італійських компаній презентують своє обладнання, цілі лінії та технології зі зберігання, передпродажної підготовки та переробки.

Для того, щоб українським виробникам конкурувати з імпортерами взимку та навесні, наявність власного сховища є життєво необхідною. Сферу промислового холоду на конференції буде представляти ТзОВ «СВ-Холод Захід Плюс» – українське підприємство, що спеціалізується на постачанні та встановленні холодильного обладнання. Найкращим методом для того, щоб якнайдовше зберегти продукти, є шокова заморозка. Тому в асортименті «СВ-Холод Захід Плюс» представлені флюїдизаційні тунелі для заморозки продукції невеликого розміру (ягід, грибів, нарізаних фруктів і т.д.), плиточні швидкоморозильні апарати, які працюють за принципом контактного заморожування і підходять для заморожування фруктового пюре, а також елементи для технологічних ліній.

Одним з партнерів конференції стане польська компанія UNI-MASZ H.M. Juszczuk Sp.j., що спеціалізується на проектуванні, конструюванні та виготовленні обладнання для харчової, переробної плодоовочевої промисловості. В асортименті UNI-MASZ H.M. Juszczuk Sp.j.- більше 50 типів обладнання, вибір якого здійснюється в залежності від сировини, що переробляється і від виробничого процесу, необхідних замовнику.

Польська компанія пропонує широкий вибір машин і технологій для обробки і заморозки ягід: полуниці, малини, вишні, смородини, чорниці, бузини, а також фруктів – яблук і слив.

Участь у Конференції візьме і знаний український виробник складського устаткування, сортувального та переробного обладнання – ТОВ «Системи Модернізації Складів».

«СМС» пропонує горіхоколочну машину, інспекційний стіл, вібросито для лущення волоського горіха і його калібрування на дрібні фракції, сушку, обладнання для мийки та сортування конкретних культур. В асортименті – барботажна мийка для чорниці полуниці й інших ягід, інспекційний стіл для сортування чорниці.

Обладнання та комплексні лінії для виробництва соків прямого віджиму, сидру, оцту від провідних міжнародних виробників Kreuzmayr та Sidrsok презентує компанія EFT.

Kreuzmayr GmbH спеціалізується в наданні комплексної технології для виробництва й одночасно упаковки натуральних соків для малого, середнього і великого бізнесу. Лінії можуть бути легко змінені і розширені для виробництва різних, напоїв, таких як вино і сидр, для оцту.

Технології для отримання найвищої якості заморожених продуктів IQF презентує компанія Unidex, що проектує, виробляє та встановлює морозильні тунелі для фруктів, ягід, овочів, м’яса, птиці, морепродуктів. У пропозиції компанії також є машини, що входять до складу технологічних ліній для заморожування фруктів та овочів, такі як транспортери або машини для миття продукту. Крім того, компанія Unidex здійснює модернізацію старих тунелів, оснащуючи їх новими рішеннями, що дозволяють досягти кращої якості продукту, більш тривалої роботи між розморожуванням тунелів і більш низьких експлуатаційних витрат.

У програмі Конференції також заплановані виступи українських, італійських, білоруських експертів та практиків галузі про тенденції розвитку ягідництва в Україні та сусідніх державах, доповіді на теми вибору саджанців, створення ягідника, вирощування та догляду за рослинами.

Традиційно організатори проведуть виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід.

Генеральний Юридичний партнер Конференції – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» підготувала Круглий стіл на тему «Інтелектуальна власність, як основа успішного ягідного бізнесу».

15 грудня учасники Конференції вирушать у бізнес-тур до одного з кращих ягідних розсадників України «Долина-Агро» (Івано-Франківська обл..). На базі підприємства відбудуться майстер-клас із зимової обрізки лохини, демонстрація процесу вирощування саджанців жимолості, чорниці садової, ожини, малини методом in vitro і відвідування сучасного лабораторного комплексу.

Конференція відбудеться за сприяння Міністерства аграрної політики і продовольства України, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської і Закарпатської державних адміністрацій.

Генеральний Технологічний партнер – BAYER Головний Ягідний партнер – «Кооператив «Агровесна» Головний Діловий партнер – «Долина Агро» Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Науковий патронат конференції здійснює Інститут садівництва Національної Академії аграрних наук України.

Головний Галузевий партнер – Асоціація «УКРСАДПРОМ».

Підтримку конференції надає Гільдія медоварів України.

Головний Інформаційний партнер – журнал «Ягодник» (Україна+Польща)  Генеральний Медіа-партнер – журнал Jagodnik (Польща) Інформаційні партнери конференції – портал «Шувар Info», проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти», журнал «Овочі та Фрукти», журнал «АгроІндустрія», Інформаційне агентство «Інфоіндустрія», Аграрне інформаційне агентство Agravery, портали AgroOne, Agronews.

Реєстрація на конференцію – на сайті http://forum.techdrinks.info/ Або за тел.: +38 096 994 38 77 – Вікторія Ковтунович; +38 068 424 21 80 – Марина Радчик; +38 050 823 38 69 – Ольга Казазаєва; +38 063 056 47 88 – Надія Рачковська.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here