СВIТОВА ПРАКТИКА — САДЖАНЦI IМУННИХ СОРТIВ

0
11915

ДП «Голланд Плант Україна» – розсадник плодових та енергетичних культур – розташований у Закарпатській області. Компанія є лідером у виробництві високоякісних саджанців, стійких до хвороб, і звичайних сортів яблунь, вишні, сливи, черешні та абрикос, а також садивного матеріалу енергетичної верби передових ліцензійних шведських сортів.

ДП «Голланд Плант Україна» – розсадник плодових та енергетичних культур – розташований у Закарпатській області. Компанія є лідером у виробництві високоякісних саджанців, стійких до хвороб, і звичайних сортів яблунь, вишні, сливи, черешні та абрикос, а також садивного матеріалу енергетичної верби передових ліцензійних шведських сортів.

Плодорозсадник добре відомий завдяки інноваційному підходу до вирощування продукції, впровадженню передових технологій і чіткому дотриманню тенденцій на ринку. Це дозволяє значно розширити потенціал садівничої галузі та поліпшити можливості кожного окремого садівника.

ДП «Голланд Плант Україна» розвиває кілька напрямків. Розплідник пропонує садівникам високоякісні саджанці традиційних сортів яблуні, груші, черешні, вишні, персика, сливи та низку інноваційних сортів. Уся продукція плодорозсадника виробляється згідно з передовими європейськими технологіями і стандартами якості.

Компанія докладає багато зусиль, щоб рухатися вперед і розвиватись, крокуючи в ногу з часом. Менеджмент ДП «Голланд Плант Україна» ретельно вивчає тенденції на ринках передових країн світу, впроваджуючи найкращі з них у свою діяльність.

«Голланд Плант Україна» – власник виняткових прав на виробництво та продаж в Україні саджанців ліцензійних столових сортів яблук, стійких до хвороб.

Останні кілька років робота фахівців плодорозсадника зосереджена на розвитку напрямку вирощування яблук за допомогою імунних сортів. Європейські садівники давно визнали значення і переваги цієї продукції, тож розвивають діяльність у цьому напрямку.

Завдяки «Голланд Плант» в Україні вже є не один приклад успішного досвіду впровадження імунних сортів, зокрема в садах передових агрохолдингів і компаній. Саджанці плодорозсадника  виправдали всі покладені на них надії. Дерева стійкі до парші, плоди вирізняються високими зовнішніми і смаковими характеристиками. Завдяки саджанцям цих сортів, зменшуються фінансові витрати. Вже були зібрані перші промислові врожаї програми «Натуральне яблуко®». Нарешті не  тільки виробники та фахівці галузі, а й споживачі мають можливість сповна насолодитись багатою палітрою смаку й аромату нових сортів яблук. Вони на додачу ще й здоровіші, бо завдяки стійкості сортів до хвороб, майже не містять залишкових хімічних речовин. Яблука сортів програми «Натуральне яблуко®» вже є в продажу на полицях перших мереж гіпермаркетів України.

Переваги вирощування стійких до хвороб сортів.

– Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», дають можливість суттєво підвищити рентабельність саду господарства. Витрати на засоби захисту рослин можна зменшити на 30-50%, що значно знижує собівартість продукції.

– Імунні сорти, завдяки своїй стійкості до грибкових захворювань, дають можливість досягти хороших результатів садівникам-початківцям, які ще не мають великого досвіду роботи з плодовими деревами. Це рішення надійне і для господарств, які не мають обприскувачів відповідної якості або вирощують яблука на дуже великих площах.

– Імунні сорти – основа органічного садівництва. Його частка в Європі досягає 10-15% і невпинно зростає в Україні. Таким чином садівник отримує можливість задовольнити зростаючий попит споживачів на здоровий та якісний продукт з меншою кількістю залишкових хімічних речовин та при цьому істотно підвищивши рентабельність свого виробництва.

Саджанці передових імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», створюють безпечну основу для закладки високоякісного прибуткового саду

Бейло Цегла, директор ДП «Голланд Плант Україна»:

– Плодорозсадник вирощує близько мільйона саджанців щорічно. Це робить його лідером в цьому сегменті. Компанія постійно розширює спектр своїх послуг. Із 2012 року в Україні активно розвивається програма «Натуральне яблуко®». Це п’ять резистентних ліцензійних столових сортів яблук, які підходять для органічного, інтегрованого та звичайного вирощування. У рамках цієї програми «Голланд Плант» виробляє саджанці яблунь сортів Луна®, Розелла®, Оріон®, Ред Топаз®, Сіріус®. Відмінними рисами плодів цих сортів є стійкість до хвороб, чудовий смак, хороша лежкість. Резистентність сортів до парші дає можливість виробникам скоротити обсяги внесення засобів захисту рослин. Крім сортів програми «Натуральне яблуко®», плодорозсадник пропонує своїм партнерам також широку палітру інших стійких до хвороб сортів яблук. Фахівці плодорозсадника надають повний спектр консультаційного супроводу, починаючи з допомоги у виборі оптимальних для закладки саду територій, їх правильної підготовки, вибору сортів, особливостей технології посадки до вступу саду в плодоношення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here