Солодкий чорний гранат Black Candy скоро на ринку

0
111612

Скоро буде можливість насолодитися солодкими чорними гранатами. Сорт R36, який отримав комерційну назву Black Candy, скоро отримє реєстрацію в Іспанії та інших країнах. 

Сорт має чорну шкірку протягом усього процесу зростання і, коли дозріває, набуває більш фіолетовий колір. Всередині він повністю червоний, і виділяється своєю соковитістю, маленьким насінням і солодким смаком.

Плоди середнього розміру, схожі на інші сорти, відомі як Acco, але з більш солодкі. «Нові тенденції в споживанні фруктів вказують на середні розміри, які найбільш продаються», – говорить заводчик Фертвіхер.

З 2005 року сільськогосподарський виробник і сільськогосподарський інженер шукають нові сорти граната, використовуючи метод гібридизації. Сорт був вперше отриманий 5 років тому, і з самого початку він привернув увагу свого селекціонера через свій своєрідний пурпурно-чорний кольір і солодкий смак.

«З часу першої публікації про цей гранат ми отримали багато дзвінків, і цей сорт викликає великий інтерес. Однак поки ми будемо самі продавати перші врожаї цього гранату. В майбутньому ми прагнемо укласти ексклюзивну угоду з рітейлером, націленим на фруктовий ринок преміум-класу і маркувати чорний гранат як Black Candy», – каже Фертвіхер.

«Ми зацікавлені не в тому, щоб цей гранат продавався в великих обсягах, а на преміальних ринках. Ми хочемо реалізувати ту ж стратегію на інших міжнародних ринках».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here