ДОБРИВА AGRITECNO FERTILIZANTES – НАДIЙНА ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ

0
111148

 

ТОВ «ТОРОВИЙ ДІМ «ЛЕМБЕРГ» ексклюзивно пропонує рішення даної проблеми: ТЕКАМІН Раіс – органічне добриво для фертигації з дією біостимулятора-укорінювача на основі амінокислот рослинного походження, екстракту морських водоростей і мікроелементів виробництва іспанської компанії «АгріТекно Фертілізантес».

ТЕКАМІН Раіс містить 22% органічних речовин, в тому числі вільні L-амінокислоти – 4,7%, екстракт морських водоростей – 4%; азот – 5,5%, калій – 1,0% і мікроелементи (Mn, B, Fe, Zn, Cu). Екстракт з морських водоростей містить натуральні фітогормони (ауксини і цитокініни), що стимулюють розвиток кореневої системи і вегетативний ріст. Вільні амінокислоти рослинного походження створюють резерв для побудови білків і ферментних систем, сприяють швидкій приживлюваності і відновленню рослин після стресу від пересадки, хелатують мікроелементи і сприяють проникненню мікроелементів в органи рослини і їхньому засвоєнню.

ТЕКАМІН Раіс застосовується під час вирощування розсади – в початкові стадії розвитку кореневої системи рослин методом фертигації в нормі до 3 л/га з періодичністю 7-10 днів, а також під час висадки розсади методом занурення коренів (касет) в 1%-вий розчин або поливу. На практиці можливо навіть застосування ТЕКАМІН Раіс після висадки розсади в ґрунт методом обприскування спільно з пестицидами (за умови подальшого поливу, наприклад, з ґрунтовими гербіцидами), головне – доставити добриво в кореневу зону рослини.

Перед посадкою бульби картоплі рекомендуємо обробити інсектицидом та фунгіцидом. Додаткова обробка бульб нашим стимулятором ТЕКАМІН Раіс дозволяє отримати більш ранні сходи, що дуже цікаво за вирощування ранньої картоплі. Крім того, препарат дозволяє отримати одноріднішу продукцію, адже через обробку інсектицидом і фунгіцидом рослина починає виділяти етилен — гормон старості. Бульби деформуються, ростуть надто великими або надто дрібними, неоднорідними.

Для кореневого підживлення також застосовують препарат АГРІФУЛ. Біостимулятор АГРІФУЛ – це унікальний препарат, який чинить комплексний вплив як на кореневу зону, так і на його наземну частину. Під час внесення в прикореневу зону разом з поливом АГРІФУЛ створює сприятливе середовище для розвитку кореневої системи і корисної мікрофлори ґрунту, що дає значний поштовх процесам росту в рослині.

У препараті АГРІФУЛ містяться:

Фульвокислоти

Сприяють розвитку кореневої системи рослин та активності біологічної мікрофлори ґрунту, покращують засвоєння рослиною і поживних елементів, що містяться в ґрунті.

Полісахариди

Покращують смак і забарвлення плодів. Швидко засвоюються ґрунтовою мікрофлорою, регенерують і стимулюють її розвиток, активізують процеси дозрівання.

Комплекс вітамінів

Підвищують продуктивність рослин. Високий вміст органічних речовин у препараті АГРІФУЛ сприяє відновленню та збереженню природної родючості ґрунтів.

Покращує транспортування та засвоювання поживних речовин та мікроелементів і завдяки цьому забезпечує рівномірність дозрівання плодів та їхніх розмірів.

Для регіонів, де є проблема із засоленістю ґрунтів, потрібно застосовувати АГРІФУЛ АНТІСОЛ.

Крім добрив для фертигації (АГРИФУЛ і ТЕКАМІН Раіс) в асортименті продуктів компанії «АгріТекно Фертілізантес», ексклюзивно запропонованих на українському ринку компанією «Торговий дім «Лемберг», є ціла низка органічних добрив на основі рослинних амінокислот.

У добривах «Агрітекно» для листового підживлення комплексоутворюючих агентом є вільні L-амінокислоти рослинного походження. Завдяки лагідному методу виробництва (фізичне екстрагування амінокислот при помірних температурах, що виключає гідролізацію і денатурацію компонентів). У продуктах «Агрітекно» повністю збережені всі 20 амінокислот, що входять до складу білка рослин, і саме в тих самих пропорціях, та інші біологічно активні компоненти (полісахариди, пептиди, білки, вітаміни та ін.), що робить продукти екологічнішими і ефективнішими.

Для того щоб зняти стрес з рослини, потрібно застосовувати ТЕКАМІН Макс. Він активізує ріст рослини і сприяє відновленню рослини у стресовий період. Наприклад, при застосуванні на капусті головки качанів стають більш щільнішими і міцнішими. ТЕКАМІН Макс допомагає рослині відновитися після стресу, наприклад градобій тощо.

Для запобігання грибкових захворювань, таких як фомоз і альтарнаріоз на моркві, фітофтороз і гнилі на помідорах та інших захворювань, рекомендуємо застосовувати препарат Контролфіт Купрум. Він дозволяє контролювати ці хвороби. Контролфіт Купрум виробництва компанії «Агрітекно» є унікальним завдяки своєму складу. Як відомо, мідь має фунгіцидну дію і фермери про це знають і застосовують для обробок мідний купорос, ця речовина має значну фунгіцидну активність проти великої кількості збудників бактеріальних і грибкових захворювань, що залишаються на відкритих поверхнях ґрунту. Але водночас він має і фітонцидні властивості.

Наш препарат містить у своєму складі Мідь у вигляді глюконату міді – єдина форма існування міді в середині рослини. Сама рослина глюконат виділяє дуже повільно і в малих кількостях, оскільки наш препарат уже містить у своєму складі глюконат міді, рослина легко його засвоює. Цей продукт є системний (мідь накопичується і в листках, і в коренях). Після його застосування не утворюється мідна сітка на плодах і він екологічний як для рослини, так і для довкілля і людини. Контролфіт Купрум – це ефективне і доступне джерело міді.

Навесні всім садівникам і городникам знову потрібно думати про захист рослин від хвороб і шкідників перед зимовим сезоном. Контролфіт Купрум – це ефективне рішення для вирішення цієї проблеми.

Звісно, не обходиться і без використання фунгіцидів і гербіцидів, але не всі знають, що ефективність фунгіцидів та гербіцидів сильно залежить від рН води. Про це виробники ЗЗР не попереджають і на упаковках не вказують, яке оптимальне рН води для того чи того препарату. Ці препарати потребують кислої води. Для оптимізації рівня рН компанія пропонує препарат «Технофіт рН». Цей продукт також змінює поверхневий натяг рідин і покращує якість обробки. «Технофіт рН» має у собі чотири функції, він діє як стабілізатор кислотності, усуває твердість води, яка також дуже впливає на ефективність ЗЗР, прилипач і антистінювач.

Продукти не є панацеєю, але дозволяють економити добрива та ЗЗР. Як правило, вони засвоюються на 60%. Продукти AgriTecno Fertilizantes дозволяють підвищити ефективність їхньої роботи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here