CortevaAgriscience формує новий портфель біологічних препаратів і буде співпрацювати з M2i в рамках перших міжнародних угод

0
111377

CortevaAgriscience, провідна компанія, яка займається винятково сільським господарством, і M2i, лідер в галузізасобів біологічного захисту рослин на основіферомонів, оголосилипро підписаннябагаторічних глобальних угодщододослідження, розробкита глобальної комерціалізації рішеньпо інсектицидній обробці на основіферомонів.

Дві компанії будуть тісно співпрацювати, щоб вивести на ринок великий портфель семіохімічних продуктів M2i, включаючи продукти на основі феромонів, для спеціальних і просапних культур. Об’єднуючи технології,Corteva і M2i розроблятимутьнові рішення, які допоможуть фермерам боротися зі шкідниками сільськогосподарських культур і продовжити термін дії рослинних інсектицидів. Подробиці угоди не розголошуються.

«CortevaAgriscience прагне надати фермерам широкий вибір засобів боротьби з шкідниками, включаючи продукти природного походження, – повідомила СюзаннУоссон, президент бізнесу засобів захисту рослин CortevaAgriscience. – Ми раді працювати з M2i та її унікальними біорозпаднимиметодами внесення препаратів і рецептурами для розробки нових рішень для фермерів». «Протягом лише шести років компанія M2i досягла лідерства в галузі виробництва інсектицидів на основі феромонів– наріжного каменю переходу до більш екологічно чистого і стійкого сільського господарства – і стала світовим еталоном в цьому секторі. Ми раді співпрацювати з таким лідером, як CortevaAgriciscience, оскільки робимо свій внесок у розширення її компетенцій в галузі біологічних способів контролю чисельності шкідників. Ми переконані, що перехід до сталого сільського господарства буде здійснюватися в тісній співпраці з фермерами, завдяки допомозі такого експерта галузі, як Corteva», – заявив Філіп Герра, генеральний директор і голова правління M2i. 

Це перші угоди про співпрацю в рамках створення нового глобального портфелю біологічних препаратів Corteva для фермерів, який передбачає розробку біологічних позакореневих і ґрунтових засобів контролюшкідників, ефективного використання елементів живлення, біостимуляторів, рішень для здоров’я ґрунту,а також біодобрив. Феромони забезпечують високоефективну боротьбу з комахами шляхом відлову або порушення шлюбної поведінки у шкідників. Цей цільовий підхід забезпечує практичнерішення для комплексної боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here