BASF розпочинає рік інновацій і представляє унікальні розробки для українських аграріїв

0
11709

Київ, Україна – 10 лютого 2015 р. – Концерн BASF, один зі світових лідерів у сфері захисту рослин, відкрив рік інновацій серією подій для аграріїв. Під час конференцій, які відбулися протягом січня та лютого в Одесі, Вінниці, Тернополі та Харкові, компанія анонсувала найновіші розробки для інтенсивного ведення сільського господарства, більшість з яких вперше з’явиться на українському ринку у 2015 році. Інноваційні дієві рішення BASF охоплюють найбільш поширені та перспективні для України культури – зернові, соняшник, сою, ріпак, садові насадження та інші.


Київ, Україна – 10 лютого 2015 р. – Концерн BASF, один зі світових лідерів у сфері захисту рослин, відкрив рік інновацій серією подій для аграріїв. Під час конференцій, які відбулися протягом січня та лютого в Одесі, Вінниці, Тернополі та Харкові, компанія анонсувала найновіші розробки для інтенсивного ведення сільського господарства, більшість з яких вперше з’явиться на українському ринку у 2015 році. Інноваційні дієві рішення BASF охоплюють найбільш поширені та перспективні для України культури – зернові, соняшник, сою, ріпак, садові насадження та інші.


«Сьогодні перед українськими аграріями стоїть чимало викликів. Тому особливо актуальним є не лише збереження врожаю, але й максимальне розкриття потенціалу рослин. Окрім того, завжди залишається важливим питання збереження родючості ґрунту, чистоти водних ресурсів та біорізноманіття. Рішення таких нелегких завдань можливе завдяки інноваціям BASF. Тісно співпрацюючи з аграріями по всьому світу та добре розуміючи їхні потреби, ми маємо змогу запропонувати найкраще», – коментує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

В інноваційний портфель продуктів BASF в цьому році ввійшли такі препарати як Систіва®, Стандак™ Топ, Малахіт®, ХайКот Супер, ХіСтік та інші.


Серед найбільш яскравих новинок 2015 року – препарат Систіва®, що надає агроному незрівнянні переваги. Це перший у світі фунгіцид для ячменю проти хвороб листя, який наноситься без обприскувача безпосередньо на насіння і звільняє аграрія від потреби ранньої обробки під час вегетації. Окрім притаманної йому ефективної дії проти хвороб, він відноситься до групи препаратів бренду AgСelence®. Ці продукти пропонують численні переваги у сфері захисту рослин – рослини досягають вищих показників урожайності, культури стають більш здоровими та життєздатними завдяки кращій витривалості та стійкості до стресових факторів навколишнього середовища  протягом усього періоду вегетації.

На варті урожаю яблунь з цього року стоїть інноваційний контактно-системний фунгіцид Малахіт®. Він призначений для ефективного контролю парші яблуні і груші, а також діє проти комплексу хвороб. Малахіт® – перший у світі препарат з «ко-кристалічною решіткою», яка забезпечує широкий діапазон робочих температур від 5 до 35 °C. Інноваційна система ад’ювантів додатково забезпечує відмінну стійкість проти змивання дощем. Малахіт® застосовується від фази «рожевої бруньки» до майже самого збору урожаю.

Усвідомлюючи необхідність, компанія під брендом BASF виводить на ринок нові для себе біо-препарати: інокулянти ХайКот Супер та ХіСтік для захисту сої. Зокрема, ХайКот Супер покращує фіксацію азоту та збільшує урожайність рослин, забезпечуючи удвічі більше бактерій на насінину, ніж конкурентні продукти. Крім того, з цим препаратом збільшується вміст азоту в ґрунті для наступної культури.

width=

Під час зимової серії конференцій, кожна з яких об’єднала в середньому близько 150 аграріїв, компанія BASF приділила особливу увагу питанням формуляції та фінансової підтримки сільськогосподарських виробників. Серед сучасних фінансових інструментів, які особливо стануть у пригоді аграріям за складних економічних умов, – векселі, хеджування ризиків товарних цін, страхування на перезимівлю та аграрні розписки.

Про концерн BASF

Концерн BASF створює хімію вже протягом 150 років. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафту і природний газ. Ми є лідерами хімічної галузі, ми поєднуємо у своїй діяльності економічні успіхи, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Спираючись на наукові досягнення та інновації, ми допомагаємо компаніям-замовникам вирішувати поточні та перспективні завдання, що стоять перед суспільством. Високоякісні продукти та рішення від BASF роблять внесок у заощадження ресурсів планети, у забезпечення її жителів продуктами харчування та у поліпшення якості життя. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізові: «Ми створюємо хімію задля сталого майбутнього». Обсяг продажів концерну BASF у 2013 р. склав близько 74 млрд євро, а загальне число співробітників перевищило 112 тисяч осіб. Акції BASF торгуються на фондових біржах у Франкфурті (BAS), Лондоні (BFA) і Цюріху (AN). Докладнішу інформацію про концерн BASF представлено в мережі Інтернет за адресою: www.basf.com.

Про підрозділ засобів захисту рослин BASF


Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF, обсяг продажів якого склав 5,2 млрд євро в 2013 році, є постачальником інноваційних рішень для захисту рослин, обробки насіння і біологічного контролю, а також рішень для вирощування рослин в умовах нестачі води та поживних речовин. Портфель розробок підрозділу містить також продукти для газону та декоративних рослин, боротьби зі шкідниками сільського господарства та для охорони здоров’я. Підрозділ засобів захисту рослин BASF успішно створює та впроваджує інновації, які сприяють оптимізації ефективності сільськогосподарського виробництва і поліпшують якість життя населення світу, яке постійно зростає. Докладніша інформація представлена за адресою:www.agro.basf.ua.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, просимо звертатится за електронною адресою jpryanykova@prp.com.ua, і ми надамо необхідну Вам інформацію.

Фотографії високої якості можемо надати за додатковим запитом.

З повагою,

Прес-служба BASF

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here