СПIНО F1 — УЛЬТРАРАННIЙ ВРОЖАЙ, ВIДМIННА ЯКIСТЬ ПЛОДIВ!

0
11724

Спіно F1 — це гібрид огірка, який виведений спеціалістами компанії «Сингента» для задоволення всіх потреб професійних виробників огірків у плівкових теплицях, торгівельних партнерів аграріїв та споживачів.

 

За своєю характеристикою Спіно F1 — надранній партенокарпічний гібрид огірка-корнішона для вирощування в першому та другому культурооборотах скляних та плівкових теплиць. Крім  цього, він вирізняється унікальною здатністю рости та плодоносити при низькій освітленості, що дозволяє висівати насіння Спіно F1 на два тижні раніше за стандартні гібриди огірка-корнішона. Також ця властивість дає змогу підтримувати високу врожайність тривалий час при похмурій погоді.

Перші збори Спіно F1 зазвичай більші через те, що маса плодів цього гібрида на 30% вища за вагу звичайних корнішонів, а букетний тип цвітіння Спіно F1 гарантує високий урожай.

Отже, зі Спіно F1 Ви завжди будете перші, бо маєте можливість висівати й висаджувати раніше і, відповідно, збирати більше!

Також зі Спіно F1 Ви витрачаєте менше часу на догляд та збирання, тому що його рослини генеративного типу, а отже, добре відкриті. Це також сприяє кращому мікроклімату в теплиці та запобіганню розвитку хвороб і як наслідок — більшій продуктивності.

Гібрид має добрий набір стійкостей до хвороб:

високу  до вірусу огіркової мозаїки CMV / оливкової плямистості огірка Ccu / борошнистої роси Px;

середню до вірусу жовтіння судин CVYV.

Плоди даного гібрида мають унікальну здатність довгий час зберігати свіжий вигляд, не втрачати маси та добре транспортуються на великі відстані.

Доведено практикою!!! Досвід свідчить про те, що зберігання в холодильних камерах тривалістю 7–10 днів абсолютно не впливає на зовнішній вигляд та вагу плодів.

Огірки мають гарний колір та ідеальне однорідне забарвлення без світлих смуг. Ви впевнено можете продавати їх партнерам, які займаються експортом до Білорусі, Балтії та інших країн.

Споживачів Спіно F1 приваблює своїм збалансованим відтінком зеленого кольору: він і не надто темний, і не надто світлий. Окрім того, він має приємний солодкуватий смак та довго зберігає свіжість.

Особливості вирощування

Строки посіву. При вирощуванні розсади без додаткового освітлення за умови дотримання відповідного температурного режиму висів насіння можна здійснювати в перших числах січня в Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Закарпатській областях і з середини січня в інших регіонах, а висадку розсади проводити на початку лютого. При використанні додаткового освітлення за умови дотримання відповідного температурного режиму висів насіння можна здійснювати в 20-х числах грудня в будь-яких регіонах.

Живлення

Спіно F1 — гібрид інтенсивного типу плодоношення, відповідно він добре реагує на підвищене мінеральне живлення. Тому важливо після пересадки розсади кожен полив проводити з додавання добрив. EC (концентрація солей в г/л, або кг/м3) поливної води залежить від погодних умов. У зимові та весняні похмурі дні для гібрида Спіно F1, який має добре збалансований ріст, можливе підняття ЕС до 2,5 (близько 2,5 кг добрив на 1 м3 поливної води). У міру збільшення сонячних годин зменшуємо ЕС до 1,5-1,8 (близько 1,5-1,8 кг добрив на 1 м3 поливної води) і збільшуємо кількість поливів.

Важливо знати ЕС (загальну мінералізацію) води перед використанням добрив. Для цього варто придбати портативний ЕС-метр або користуватися послугами лабораторій.  Цей показник слід враховувати при додаванні добрив до поливної води. Загальна мінералізація поливної води (добрива + природна мінералізація) не повинна перевищувати 3,0. Чим вища якість добрив, які Ви використовуєте, тим вищий ступінь засвоєння поживних елементів та менший ризик засолення ґрунту у вашій теплиці.

Співвідношення азоту до калію у фазі 3-й листок — початок плодоношення складає 1:1,1. Із початком плодоношення збільшуємо кількість калію у співвідношенні N:K — 1:1,4.

Доведено практикою!!! Якщо ви бачите, що рослини добре завантажені плодами (або зав’яззю), ви можете сміливо підняти ЕС на 0,3-0,5 завдяки переважно калійним добривам на 1-2 дні для того, щоб прискорити віддачу плодів. Підвищена доза калійних добрив не знизить силу росту Спіно F1 на відміну від багатьох гібридів корнішонів. Це  дасть вам впевненість у стабільному  рості та збільшенні врожаю після такого прийому.

Також не слід забувати про магній, який потрібно вносити шляхом позакореневих (листкових) підживлень у 0,15% розчині нітрату магнію від початку плодоношення до завершення збирання з інтервалом 10-15 діб. Окрім цього, з початком плодоношення слід проводити хоча б одне підживлення (через краплинне зрошення) на тиждень кальцієвою селітрою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here