Кривий буряк і зів’ялий крыжовник – не викинули

0
11747

Польська компанія Maspex Group випустила обмежену партію джему, зробленого з некондиційних коренеплодів буряку, який пролежав на складі рік, і агрусу, який не вдалося продати у мережі Lidl. Про це повідомляє Sady Ogrody

Як зазначили у компанії, випуск цієї партії має привернути увагу громадськості до проблем марнотратства продуктів харчування. Адже використання впізнаваними брендами недосконалої або непопулярної сільськогосподарської продукції сприяє підвищенню обізнаності суспільства про проблему харчових відходів.

Згідно з дослідженнями, проведеними у минулому році, у Польщі щорічно викидається близько 4,8 мільйона тон їжі. З них понад 30% на етапі збору та переробки сировини. Багато овочів та фруктів відбраковуються через їх некондиційний колір або форму, хоча смак і харчова цінність таких плодів нічим не відрізняються від запроваджених стандартів.

У Maspex Group наголошують, що з так званого «кривого» буряку у минулому році зробили лімітовану серію кетчупів, яка була доступна для придбання у мережі магазинів Lidl, продукт користувався попитом. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here