Європейська комісія дає дозвіл на застосування препарату dupont™ зорвек® для контролю захворювань

0
11714

Інноваційний фунгіцид з новим механізмом дії для контролю збудників на винограді, картоплі та інших овочевих культурах

Інноваційний фунгіцид з новим механізмом дії для контролю збудників на винограді, картоплі та інших овочевих культурах

Женева, Швейцарія, 17 березня 2017 року – компанія «DuPont» отримала дозвіл від Європейської Комісії на застосування діючої речовини оксатіапіпролін, яка офіційно зареєстрована під торговельним знаком DuPont™ Зорвек® (Zorvec®) для контролю захворювань. Дозвільний період строком на 10 років розпочався 3 березня 2017 року. Препарати, до складу яких входить Зорвек® знаходяться в процесі дослідження для реєстрації. Очікується, що перші дозволи у країнах будуть одержані до 2018 року. Глобально, препаративна форма DuPont™ Зорвек® вже затверджена до застосування у Малайзії, Південній Кореї, Австралії, Китаї, Японії, Мексиці та В’єтнамі.

Цей революційно новий фунгіцид для застосування на винограді, картоплі та овочевих культурах пропонує неповторне поєднання стійкості та довготривалого контролю несправжньої борошнистої роси та фітофторозу, допомагаючи сільгосп виробникам підвищувати врожайність кожного сезону, навіть за несприятливих умов навколишнього середовища. На картоплі, препаративні форми DuPont™ Зорвек® надають додаткові 3-4 дні захисту, у порівнянні з існуючими фунгіцидами проти ооміцетів, є стійкими до опадів вже через 20 хвилин після застосування та забезпечують новий рівень якості росту, що є важливим для досягнення максимальної врожайності при вирощуванні культур.

“Це один з найбільш цікавих та перспективних фунгіцидів, який ми розробили за останнє десятиріччя,” сказав Бернард Страеблер, технічний менеджер з фунгіцидів в регіоні EMEA. “Ефективність його дії є набагато вищою, ніж у інших фунгіцидів проти стійких захворювань, збудниками яких є ооміцети.”

Багато фермерів та консультантів, які брали участь у відвідуванні полів та дослідних ділянок, де застосовувались препаративні форми DuPont™ Зорвек®, відмітили потенційні можливості для збереження часу, води та інших ресурсів під час застосування продукту. Частота обробок з цим фунгіцидом є в багатьох випадках нижчою, ніж з тими, які перебувають на ринку вже роками. Це означає, що фермери можуть більш ефективно використовувати час, підвищувати гнучкість залучення до робіт робітників та обладнання, та оптимізувати отримання високотоварного врожаю.

Дізнайтесь більше про те як саме Зорвек® змінює все для фермерів за посиланням: www.zorvec.com.

#   #   #

З 1802 року DuPont (NYSE: DD) використовує визнані у всьому світі наукові та інженерно-технічні знання для розробки та виведення на глобальний ринок інноваційних продуктів, матеріалів та послуг. Компанія впевнена, що співробітництво з клієнтами, урядами, недержавними організаціями та експертами допоможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення людей у всьому світі достатньою кількістю корисної та здорової їжі, зменшення залежності від видобувних видів палива, а також захист життя та навколишнього середовища.

Щоб ознайомитися з  додатковою інформацією про компанію DuPont та про її прагнення до всеосяжних інновацій, відвідайте сайт www.dupont.ua.

#   #   #

17/03/2017

Овальний логотип DuPont, торговельний знак DuPont™ та всі продукти позначені ® або ™ є торговельними марками або зареєстрованими торговельними марками EАй. дю Понт де Немур енд Компані або її афілійованих осіб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here