Едемський сад від сонячного купола MABEWO

0
111656

Компанії початківці революціонують виробництво продуктів харчування по всьому світу. Внутрішні ферми і замкнуті цикли використовуються для розробки інноваційних методів задоволення людського голоду.

Замкнутий цикл: вирощування та переробка
Попри те, що може собі уявити звичайний відвідувач, ферми, уникають використання сонця і грунту. Системи не призначені для вирощування на відкритому повітрі, вони розташовані в 600 метрах під землею в колишньому руднику, як, наприклад, компанія Callio в Фінляндії. Умови для виробництва продуктів харчування і кормів ідеальні. Середня температура в глибині становить 20 ° C. Сучасні світлодіоди і натрієві лампи високого тиску відповідальні за фотосинтез, тобто перетворення речовин, які інакше керуються сонячним світлом.

Немає необхідності в боротьбі з бур’янами і комахами під землею. Шкідливі наслідки, невдалі врожаї через посуху або занадто великої кількості сонячного світла або штормів більше не можливі. У гідропонних системах рослини зрошуються поживними розчинами. Важливо записувати, оцінювати і контролювати дані, такі як температура і вологість, а також повинні бути внесені корективи.

Швейцарська компанія MABEWO AG також знаходиться на передовій – завод планується в Грос-Герау, і в зв’язку з відкриттям в серпні 2020 року можна буде довести, що також досліджується в інших місцях: закриті системи більш ефективні і екологічні, ніж відкриті культивування. Недоліки більш високого споживання енергії закритими системами компенсуються за рахунок поновлюваних джерел енергії, таких як фотоелектричні, пояснює інженер-еколог і генеральний директор Йорг Трюбл.

Екологічні послуги – міське сільське господарство
У Бельгії проводиться великий експеримент. У місті Брюсселі, наприклад, їжа росте на 4000 м2 на даху ферми в замкнутому циклі. Ферма на даху дозволяє вирощувати овочі і трави і розводити рибу. Вода з рибного господарства рециркулируют, а екскременти риби служать добривом.

Найбільша в Європі ферма на даху з городом і аквапоніка включає в себе 2000 кв.м. висячих садів з овочівництвом і 2000 кв.м. аквакультури. Їжа для рослин відбувається з циклу розведення риби і поєднує в собі водне господарство і гідропоніки, що означає, що багата поживними речовинами вода риби може використовуватися для зрошення і добрива рослин. 

MABEWO AG використовує автономні кімнатні рослини. “У Зеленому куполі рослини ростуть в регульованих і контрольованих умовах. Фотоелектричні системи безпосередньо і самостійно забезпечують виробничі площі енергією. Низьке споживання води гарантується гідропонним процесом і оптимальним використанням простору завдяки вирощуванню ярусів. У штучно створених умовах рослини можна вирощувати цілий рік. Спектри світла світлодіодів регульовані і впливають на процес зростання, смак і розмір рослин відповідно до потреб і вимог. Перевагою закритих систем є те, що вони роблять сільське господарство незалежним погодних умов”, пояснює Йорг Трубл.

У довгостроковій перспективі установка «Зеленого купола» запобіжить викиди, скоротить споживання води, оптимально використає площу і забезпечить високу якість продукції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here