ГIБРИДИ ДЛЯ ВАШОГО УСПIХУ

0
11622

Кожен рік стає певним випробуванням для виробників, тому важливо, щоб партнер, який постачає засоби захисту рослин і добрива, був надійний. А найголовніше – вибрати правильні гібриди для вирощування в певному регіоні з максимальною віддачею врожаю і стійкістю до основних хвороб та шкідників.

Кожен рік стає певним випробуванням для виробників, тому важливо, щоб партнер, який постачає засоби захисту рослин і добрива, був надійний. А найголовніше – вибрати правильні гібриди для вирощування в певному регіоні з максимальною віддачею врожаю і стійкістю до основних хвороб та шкідників.

До 2015 року всі зрозуміли, що вирощування гібридів капусти, нестійких до фузаріозу, призводить до загибелі 20%, а іноді навіть 100% урожаю. Тому генетична стійкість гібридів є обов’язковою. Варто зауважити, що сьогодні абсолютно всі гібриди нашої компанії мають стійкість до цього патогену.

Наступна проблема – це толерантність до трипса. Знову ж таки, виростити врожай понад 100 т/га – не проблема, але втрати 50% продукції при очищенні та наданні їй товарного вигляду змінюють калькуляцію в інший бік. Відомо, що боротися з трипсом хімічними засобами неможливо, бо основною проблемою є яйцекладка під листом. Видалити її неможливо. Але рішення є – це гібриди з толерантністю до трипса. Компанія «Сингента» має дуже широкий асортимент таких гібридів – Тріперіо F1, Агресор F1, Адаптор F1, Новатор F1, Блоктор F1 тощо, що неабияк популярні не лише на ринку України.

Ще однією з відомих всім виробникам проблемою є кила капусти. Проти неї хімічні та агротехнічні заходи безсилі. Однак ми і в цьому випадку пропонуємо ексклюзивну допомогу – гібриди зі стійкістю до кили капусти (Кілагрег F1, Кілагерб F1, Кілатон F1).

Досить важко спрогнозувати максимальну ціну на продукцію, тому важливо, щоб гібриди були універсальні. Якщо ви вирощуєте пізню капусту для супермаркетів, то це має бути гібрид вагою до 3 кг. Як правило, реалізація таких сортів починається у січні. Основні гібриди пізніх термінів дозрівання повинні ще 2–3 місяці полежати, щоб набути відповідних товарних якостей. Найпопулярнішим і беззаперечним лідером у цьому сегменті є Блоктор F1 (стійкий до фузаріозу, толерантний до трипса, призначений для зберігання понад 8 місяців).

А що робити, коли ви хочете мати все й одразу?

Декілька років тому ми вивели на ринок універсальний гібрид Зенон F1, який змінив стандартне сприйняття гібридів для довгострокового зберігання (понад 8 місяців). Незважаючи на те, що це гібрид довготривалого зберігання, його особливістю є придатність для реалізації вже у вересні, а також унікальний світло-салатовий колір, який, до речі, після довгого зберігання не змінюється, м’який лист і солодкий смак (як у середньопізніх сортів капусти). Відповідно, якщо ми маємо прекрасну ціну восени, то це дає можливість продавати цей продукт, не чекаючи січня.

Новим викликом для українських виробників 2015 року стала повітряна засуха. Чому наші гібриди мали успіх?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here