DuPont оголошує про укладення угоди з компанією FMC

0
11640

– Задля задоволення вимог Європейської Комісії, анонсованих 27.03.2017, DuPont відокремить частину бізнесу Засобів Захисту Рослин та натомість приєднає частину бізнесу Health&Nutrition (Здоров’я та харчові добавки) компанії FMC

– Дана Угода є Значним кроком вперед у запропонованому злитті компаній DuPont та Dow, що надає значне стратегічне значення та несе величезний фінансовий потенціал даної угоди

– Злиття з компанією Dow тепер очікується між 1 Серпня та 1 Вересня

Вілмінгтон, штат Делевер – 31 березня 2017 року – компанія DuPont (NYSE: DD) оголосила, що вона остаточно уклала угоду з компанією FMC Corporation (NYSE: FMC) щодо продажу частини бізнесу Засобів захисту рослин, в тому числі частину науково-дослідних центрів та потужностей, а також за умовами угоди приєднує до компанії весь бізнес Здоров’я та харчових добавок компанії FMC.

Угода передбачає вливання капіталу у DuPont на суму 1,6 млрд $, що є відшкодуванням різниці вартості активів, та складається з грошових коштів у розмірі $ 1,2 млрд $ та оборотного капіталу у розмірі 425 мільйонів $.

Відокремлення частини бізнесу Засобів захисту рослин та R&D (Наукові дослідження та розробки) повністю задовольнить зобов’язання DuPont перед Європейською Комісією та є гарантом подальшого об’єднання з компанією Dow.

«Ми вважаємо, що це визначна та дуже вигідна угода для компанії DuPont, яка задовольнить інтереси всіх зацікавлених сторін, в тому числі і наших акціонерів, клієнтів і співробітників»,- сказав Едвард Д. Брін, головний виконавчий директор компанії DuPont.

«Наша незалежна сільськогосподарська компанія буде продовжувати приносити вигоду після об’єднання компанії DuPont і Dow та створить (як ми раніше і говорили) набагато сильнішого гравця світового рівня сільськогосподарської галузі, з різноманітними та вигідними пропозиціями та більш широкими можливостями портфелю препаратів у таких напрямках як: насіннєва гермоплазма, біотехнологічні ознаки та засоби захисту рослин.

У той же час, ми значно збільшуємо наш бізнес та потужності бізнесу Здоров’я та харчові добавки».

«Дана угода з компанією FMC є абсолютно виграшною. Вона є про-конкурентною, допоможе рушити процес регулювання затвердження об’єднання, і підтримує потенціал стратегічної сили та цінність нашого злиття з компанією Dow, та подальшого появлення трьох незалежних компаній, які ми маємо намір створити», – додав Брін.

Очікується, що угода злиття між DuPont та Dow створить компанію загальною вартістю 3 млрд $, включаючи потенціал від спільного зростання у розмірі 1 млрд $.

Відокремлення частини портфоліо DuPont Засоби Захисту Рослин

Відповідно до умов угоди компанія FMC придбала частину портфелю гербіцидів та портфелю інсектицидів проти листогризучих шкідників в який входять продукти на основі: Ринаксипір® (Rynaxypyr®), Циазипір® (Cyazypyr®) та Індоксакарб (Indoxacarb) компанії DuPont.

Крім того, компанія FMC також приєднає активи DuPont, що стосуються наукових досліджень та розробок (НДР), за виключенням наступних: обробка насіння, нематициди та частини існуючих програм НДР, які компанія Дюпон і надалі розроблятиме та буде виводити на ринок самостійно. Продані активи компанії у 2016 році принесли виручку в розмірі приблизно $ 1,4 млрд.

Після роз’єднання бізнес Засобів захисту рослин компанії DuPont разом із сильним портфелем компанії Dow AgroSciences забезпечить провідні позиції на ринку, включаючи: відмінний портфель продуктів для захисту кукурудзи та сої проти широколистяних та злакових бур’янів, інноваційний портфель продуктів для контролю бур’янів в зернових культурах, сильні позиції DuPont щодо контролю захворювань рослин та лідируючий в галузі інсектицидний портфель Dow AgroSciences. За рахунок продовження активної роботи у сфері наукових досліджень та розробок (НДР) об’єднана компанія і в подальшому триматиме фокус на обслуговуванні сільгоспвиробників у всьому світі з відмінним портфелем інноваційних рішень, кращим вибором та конкурентною ціною на якісні препарати.

Придбання частини бізнесу Health & Nutrition компанії FMC

За умовами угоди компанія DuPont приєднує весь бізнес Health & Nutrition (Здоров’я та харчові добавки) компанії FMC, що за офіційною інформацією у 2016 році принесли виручки більше ніж 700 млн доларів з двох основних сегментів: текстуранти в якості харчових інгредієнтів та фармацевтичних наповнювачів. Цей бізнес, який максимально схожий на бізнес Nutrition & Health компанії DuPont, стане гарним доповненням до існуючого портфелю компанії, дозволить зміцнити свої позиції у галузі та забезпечить значне зростання.

Очікується, що угода з компанією FMC буде завершена в четвертому кварталі 2017 року. Це буде кроком до фінальної стадії злиття компаній DuPont та Dow, на додаток до інших передбачених умов, в тому числі Європейською Комісією та іншими регуляторними органами для подальшого об’єднання.

З метою задоволення вимог угоди з компанією FMC, компанії DuPont та Dow внесли поправки в угоду про злиття, щоб продовжити «Дату Відокремлення» до 31 серпня 2017 року.

Компанії прогнозують закриття злиття в період з 1 серпня 2017 року по 1 вересня 2017 року, у випадку задоволення передбачених умов злиття, в тому числі отримання дозволів регулюючих органів. Компанії, як і раніше, очікують, що призначене об’єднання відбудеться протягом 18 місяців після закриття угоди з компанією FMC. Крім того, Dow і DuPont оголосили, що у ході спін-офф процесу поділу на три компанії першим кроком стане відокремлення компанії Material Science (Інноваційні матеріали).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here